Egzamin MAT jest dla osób, które ubiegają się o następujące kierunki:

  1. Computer Science
  2. Computer Science and Philosophy
  3. Mathematics
  4. Mathematics and Computer Science
  5. Mathematics and Philosophy
  6. Mathematics and Statistics.

 

 

Rejestracja na egzamin odbywa się we wrześniu, w ośrodku egzaminacyjnym. 

 

Na teście nie wolno używać kalkulatorów, arkuszy wzorów, ani słowników. Za błędną odpowiedź można stracić punkty, dlatego istotne jest, aby dokładnie czytać polecenia, wykonywać pomocnicze rysunki i upraszczać wyrażenia i obliczenia.

Oferta The Swan School:

Jak prowadzony jest kurs?

Kurs przygotowyjący do MAT to zajęcia w formie indywidualnej, gdzie każde spotkanie z nauczycielem trwa min. 60 minut i może odbywać sie w formie zdalnej lub stacjonarnie w szkole, w centrum Warszawy

Ile ma godzin?

Plan kursu układany jest indywidualnie, w zależności od potrzeb i dostępności ucznia. Ilość godzin może wahać się od kilkunastu, do kilkudziesieciu godzin.

Jaki jest koszt kursu?

Cena za kurs jest indywidualnie wyliczana, na podstawie ilości godzin pomnożonej przez stawkę godzinową za dany kurs.

Kto prowadzi zajęcia?

Nasi nauczyciele to specjaliści w dziedzinie matematyki, uczący do egzaminu MAT wiele sezonów, znający wszelkie techniki egzaminacyjne i osiągający powtarzalne sukcesy. Ich metody nauczania są indywidualnie dobrane do potrzeb i możliwości ucznia.

Nasza skuteczność

Nasi uczniowie otrzymują zakładane wysokie wyniki, co jest skutkiem wpólnej pracy z nauczycielami i indywidualnego podejścia. Kurs prowadzony przez specjalistę z matematyki w pełni przygotowuje naszych podoopiecznych do egzaminu MAT. Nad naszymi uczniami czuwa nadzór pedagogiczny, który stale monitoruje postępy w nauce i dba o to, aby ewentualne problemy mogły być od razu rozwiązywane.

Co zawiera kurs

Kurs do egzaminu MAT jest kompleksowym przygotowaniem do pisania testu, zarówno w kontekcie zadań matematycznych, jak i w przypadku tematycznego słownictwa. Uczeń trenuje dopasowanie odpowiedzi pod klucz egzaminacyjny, ponadto może przystąpić do próbnych testów w The Swan School, które pomogą mu poradzić sobie z późniejszym stresem, zapoznają z formą MAT oraz przygotują na długie pisanie egzaminu. 

Kiedy prowadzony jest kurs?

Kurs do MAT można zacząć w dowolnym momencie, w zależności od preferencji. Harmonogram jest dopasowywany do ucznia, do jego preferencji i dostępności. Zajęcia moga mieć częstotliwość od jednej do nawet kilku tygodniowo, zatem okres trwania kursu wynosi od kilku miesięcy do roku, dwóch lat.