Zapisz się

Program IB DP składa się z 6ściu przedmiotów, z których 3-4 uczeń przerabia na rozszerzeniu (Higher Level), a 2-3 na podstawowym poziomie (Standard Level). Wyboru przedmiotów uczeń dokonuje z grup:

  • Studies in language and literature
  • Language acquisition
  • Individuals and societies
  • Sciences
  • Mathematics
  • The arts
studenci uśmiechnięci na schodach

Dokonując wyboru przedmiotów, uczeń powinien kierować się przede wszystkim swoimi zainteresowaniami i potencjałem do nauki wybranego przedmiotu, ale również powinien zwrócić on uwagę na dopasowanie tych przedmiotów do swoich wyborów uniwersyteckich. W The Swan School pomożemy ocenić i zweryfikować potencjał ucznia do nauki przewidywanych przedmiotów w IB DP, oraz zestawiając wyniki z oczekiwaniami odnośnie studiów zagranicznych - doradzimy uczniowi które przedmioty w programie IB Diploma Program powinien on wybrać. Doradztwo to odbywa się poprzez szereg indywidualnych lekcji diagnostycznych z nauczycielami przeszkolonymi w programie Matury Międzynarodowej.

Koordynator IB DP

Patrycja Górska posiada tytuł magistra filologii angielskiej. Studiowała na Uniwersytecie w Glasgow. Doświadczenie edukacyjne zdobywała ucząc w prestiżowych szkołach językowych w Anglii i Szkocji. Następnie pracowała jako Director of Studies w szkołach językowych i była odpowiedzialna za układanie planów metodycznych kursów przygotowujących do brytyjskich egzaminów językowych. Jej przygoda z programem IB zaczęła się w 2013 roku, gdy wraz z Maciejem Dziedzicem otworzyła własną akademię korepetycyjną EDUN Academy, specjalizującą się w systematycznej nauce w ramach programu IB DP. Jej bogate doświadczenie dydaktyczne oraz znajomość metodologii IB DP jest certyfikowane przez międzynarodowe instytucje edukacyjne i potwierdzone wieloetapowymi szkoleniami z zakresu koordynatora International Beccalaureate Diploma Program.

Patrycja ma za sobą wielosezonowy dorobek wykształcenia wielu absolwentów, którzy dzięki opiece edukacyjnej uzyskanej w EDUN Academy zdobywali bardzo wysoką punktację na finalnych egzaminach Matury Międzynarodowej. Od 2015 roku, Patrycja odpowiada za całokształt szkolenia wychowawców w The Swan School, a także koordynacji jakości zajęć w zgodności z normami IB DP. Patrycja czynnie zgłębia wiedzę z zakresu nauczania projektowego i Deeper Learning, początkowo poprzez uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach prowadzone przez Harvard Graduate School of Education, a następnie implikując tę wiedzę w metodykę kursów i lekcji wzbogacających oferowanych w The Swan School.

patrycja górska - the swan school

The Swan School Blog: nowoczesna edukacja naszym okiem

Dbamy, by na naszym blogu — obok aktualności i kolejnych historii sukcesu absolwentów The Swan School — regularnie pojawiały się merytoryczne publikacje. Nasi dydaktycy chętnie dzielą się wiedzą, przemyśleniami i opiniami dotyczącymi rozmaitych aspektów nowoczesnej edukacji.

sprawdź nasz blog

Napisz do nas a my oddzwonimy do Ciebie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez podmiot, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11, w celach marketingowych usług administratora, przez okres trwania zgody. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam (-em) się z treścią regulaminu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.