Zapisz się

Jeśli chcesz otworzyć sobie drogę do studiów na najbardziej prestiżowych uczelniach Europy i świata, rozpocznij od matury międzynarodowej. To ona stanie się dla Ciebie przepustką m.in. na Oxford czy Cambridge. Dyplom IB jest akceptowany aż w 75 krajach, na ponad 2 000 najlepszych uniwersytetach. Jeśli potrzebujesz korepetycji IB, postaw na The Swan School. Pomożemy Ci indywidualnie przygotować się do wszystkich egzaminów matury międzynarodowej.

uczniowie na egzaminie

Opis programu, czyli najpopularniejsze pytania

Wszystko o Maturze Międzynarodowej IB Czy maturę IB można zdawać w innej szkole niż się do niej uczęszcza? Maturę IB można zdawać jedynie w szkole, w której realizowany jest program matury międzynarodowej. Kiedy zaczyna się zdawać pierwsze przedmioty w IB? Pierwsze terminy egzaminów IB rozpoczynają się już pod koniec kwietnia każdego roku.

Czytaj więcej

Uznawalność egzaminu w Polsce

Matura polska czy IB – która jest lepsza? Czym się różnią?

Zastanawiasz się nad tym, która matura – polska czy międzynarodowa jest lepsza? Jeśli planujesz studia za granicą, z pewnością matura międzynarodowa IB (International Baccalaureate) to korzystne rozwiązanie. Egzamin ten jest bowiem przepustką do wielu uczelni na całym świecie. Z kolei matura polska jest honorowana w Europie, a także w większości krajów na świecie wraz z certyfikatem TOEFL.

Czytaj więcej

Matura międzynarodowa IB – przed egzaminem

Jeśli chcesz otworzyć sobie drogę do studiów na najbardziej prestiżowych uczelniach Europy i świata, rozpocznij od matury międzynarodowej. To ona stanie się dla Ciebie przepustką m.in. na Oxford czy Cambridge. Dyplom IB jest akceptowany aż w 75 krajach, na ponad 2 000 najlepszych uniwersytetach.

Czytaj więcej

Koordynator IB DP

Patrycja Górska posiada tytuł magistra filologii angielskiej. Studiowała na Uniwersytecie w Glasgow. Doświadczenie edukacyjne zdobywała ucząc w prestiżowych szkołach językowych w Anglii i Szkocji. Następnie pracowała jako Director of Studies w szkołach językowych i była odpowiedzialna za układanie planów metodycznych kursów przygotowujących do brytyjskich egzaminów językowych. Jej przygoda z programem IB zaczęła się w 2013 roku, gdy wraz z Maciejem Dziedzicem otworzyła własną akademię korepetycyjną EDUN Academy, specjalizującą się w systematycznej nauce w ramach programu IB DP. Jej bogate doświadczenie dydaktyczne oraz znajomość metodologii IB DP jest certyfikowane przez międzynarodowe instytucje edukacyjne i potwierdzone wieloetapowymi szkoleniami z zakresu koordynatora International Beccalaureate Diploma Program.

Patrycja ma za sobą wielosezonowy dorobek wykształcenia wielu absolwentów, którzy dzięki opiece edukacyjnej uzyskanej w EDUN Academy zdobywali bardzo wysoką punktację na finalnych egzaminach Matury Międzynarodowej. Od 2015 roku, Patrycja odpowiada za całokształt szkolenia wychowawców w The Swan School, a także koordynacji jakości zajęć w zgodności z normami IB DP. Patrycja czynnie zgłębia wiedzę z zakresu nauczania projektowego i Deeper Learning, początkowo poprzez uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach prowadzone przez Harvard Graduate School of Education, a następnie implikując tę wiedzę w metodykę kursów i lekcji wzbogacających oferowanych w The Swan School.

patrycja współzałożyciel
blog

Najnowsze wpisy

Czym jest STEM?

STEM to model nauczania opierający się na łączeniu nauki, technologii, inżynierii i...

Czytaj więcej
Stypendia sportowe w USA – najważniejsze informacje

Studia sportowe za granicą to prawdziwe wyzwanie, ale też ogromna przygoda i...

Czytaj więcej
Strategia przygotowania do studiów za granicą – najważniejsze informacje

Efektywny plan to podstawa osiągania celów. Jeśli twoim celem są studia za granicą,...

Czytaj więcej

Napisz do nas a my oddzwonimy do Ciebie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez podmiot, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11, w celach marketingowych usług administratora, przez okres trwania zgody. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam (-em) się z treścią regulaminu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.