Zapisz się

Cztery z sześciu najlepszych uczelni na świecie znajduje się w Wielkiej Brytanii i chociażby dlatego warto rozważyć studia właśnie w tym kraju. UK należy do liderów w zakresie badań naukowych (International Comparative Performance of the UK Research Base; BIS). Tamtejszy system edukacji wiele inwestuje w biblioteki, laboratoria, pracownie komputerowe, naukowe, centra sportowe, studia nad sztuką, kulturą czy teatrem.

zegar big ben

System edukacyjny w UK

Jak studiuje się w Wielkiej Brytanii? Czy warto? Jaki jest proces studiowania? Jaka jest struktura studiów? Jakie kierunki studiów wyróżniają brytyjskie uniwersytety? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w artykule!

Czytaj więcej

Koszty studiów w UK po brexicie

Ile wynosi czesne za studia po brexicie? Z jakim budżetem należy się liczyć w zakresie kosztów życia? Czy można zaoszczędzić na kosztach mieszkania? Jakie opłaty dodatkowe należy wziąć pod uwagę planując studia w Wielkiej Brytanii?

Czytaj więcej

Wymogi aplikacyjne w UK

Studia w Anglii to rewelacyjny pomysł na zdobycie gruntownego wykształcenia, które otwiera drogę kariery na rynku międzynarodowym. Istnieją jednak pewne kryteria, które trzeba spełnić, żeby sprostać warunkom rekrutacji. Wyzwanie, jakim jest studiowanie za granicą z pewnością jest tego warte, ponieważ to do odważnych świat należy!

Czytaj więcej

Studia medyczne w UK

Bycie lekarzem to piękne powołanie, które warto realizować mając na podorędziu solidne wykształcenie. Studia medyczne w UK mogą być trampoliną do wykonywania tego zawodu w wielu krajach na świecie i zdobycia niezbędnych umiejętności. Jakie są więc wymagania, struktura egzaminów oraz ich koszt.

Czytaj więcej

Najlepsze uczelnie w UK

Sprawdź rankingi najlepszych uniwersytetów z Wielkiej Brytanii według najpopularniejszych kierunków takich jak medycyna, inżynierii, prawa i ekonomii! Według Times Higher Education World University Ranking z 2021 roku są to....

Czytaj więcej

Egzamin językowy IELTS

Decydując się na egzamin z języka angielskiego często stajemy przed dylematem, który wybrać. Dwoma uznanymi są egzaminy TOEFL (Test of English as a Foreign Language) oraz IELTS (International Language Testing System). Czym się różnią te egzaminy, ile kosztują i jak można się do nich przygotować?

Czytaj więcej

Pożyczki na studia w UK

Czy w Wielkiej Brytanii możesz liczyć na pomoc finansową? Czy UK proponuje stypendia swoim studentom? Czy można ubiegać się o pożyczkę lub kredyt na studia?

Czytaj więcej

Oferta

Skuteczne przygotowanie do studiów w Wielkiej Brytanii składa się z wyboru odpowiedniego kierunku i uczelni, pomocy w wypełnianiu systemu UCAS, wsparciu w pisaniu eseju aplikacyjnego (dawniej Personal Statement), edycji referencji szkolnych, przygotowaniu do interview a także egzaminów wstępnych.

Czytaj więcej

The Swan School Blog: nowoczesna edukacja naszym okiem

Dbamy, by na naszym blogu — obok aktualności i kolejnych historii sukcesu absolwentów The Swan School — regularnie pojawiały się merytoryczne publikacje. Nasi dydaktycy chętnie dzielą się wiedzą, przemyśleniami i opiniami dotyczącymi rozmaitych aspektów nowoczesnej edukacji.

sprawdź nasz blog

Napisz do nas a my oddzwonimy do Ciebie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez podmiot, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11, w celach marketingowych usług administratora, przez okres trwania zgody. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam (-em) się z treścią regulaminu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.