Zapisz się

Zajęcia rozwijają umiejętność analizy dzieł, budując zrozumienie technik stosowanych w krytyce literackiej. Uczeń skłaniany jest również do refleksji nad rolą założeń kulturowych w interpretacji.

Indywidualny program korepetycyjny ułożony jest przez koordynatora IB i prowadzony przez certyfikowanych nauczycieli IB.

Pracujemy dokładnie nad tym, czego potrzebuje uczeń, by podwyższyć średnią swoich ocen i wypracować pozytywne nawyki samodzielnej pracy.

 • 1 Plan lekcji i struktura dopasowana do indywidualnych potrzeb ucznia
 • 2 Nauczanie zgodnie z najnowszym syllabusem IB DP
 • 3 Zwięzły i przejrzysty przekaz koncepcji
 • 4 Opracowanie kluczowych punktów testowanych podczas matur
 • 5 Systematyczność nauczania i praca na past papers

Teoria to nie wszystko

Dlatego w The Swan School języka polskiego, zarówno na poziomie HL jak i SL uczymy praktycznie, w 3 etapach prowadząc Cię w kierunku edukacyjnego sukcesu.

1

Teoria

 • Zrozumiesz kluczowe koncepcje języka polskiego, wymagane na egzaminie IB DP.
 • Przyswoisz najważniejszą terminologię i schematy działania.
 • Nauczysz się efektywnych strategii rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.
+
2

Praktyka

 • Zaczniesz podchodzić do problemów języka polskiego pragmatycznie.
 • Nauczysz się, jak wykorzystać kluczowe koncepcje języka polskiego do radzenia sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi zadaniami.
 • Opanujesz do perfekcji zarządzanie czasem i umiejętności analizy danych.
=
3

Wysoki wynik

Bezkonkurencyjne przygotowanie jak i całościowe podejście do programu IB w The Swan School pozwala osiągnąć wyższe wyniki na egzaminie końcowym, niż tradycyjne korepetycje IB. Nasz sposób nauczania gwarantuje poprawę wyników w nauce już po dwóch miesiącach. Nie zwlekaj: skontaktuj się z nami i zapisz na zajęcia z języka polskiego IB!

Przygotowujemy do matury z przedmiotów:

Koordynator IB DP

Patrycja Górska posiada tytuł magistra filologii angielskiej. Studiowała na Uniwersytecie w Glasgow. Doświadczenie edukacyjne zdobywała ucząc w prestiżowych szkołach językowych w Anglii i Szkocji. Następnie pracowała jako Director of Studies w szkołach językowych i była odpowiedzialna za układanie planów metodycznych kursów przygotowujących do brytyjskich egzaminów językowych. Jej przygoda z programem IB zaczęła się w 2013 roku, gdy wraz z Maciejem Dziedzicem otworzyła własną akademię korepetycyjną EDUN Academy, specjalizującą się w systematycznej nauce w ramach programu IB DP. Jej bogate doświadczenie dydaktyczne oraz znajomość metodologii IB DP jest certyfikowane przez międzynarodowe instytucje edukacyjne i potwierdzone wieloetapowymi szkoleniami z zakresu koordynatora International Beccalaureate Diploma Program.

Patrycja ma za sobą wielosezonowy dorobek wykształcenia wielu absolwentów, którzy dzięki opiece edukacyjnej uzyskanej w EDUN Academy zdobywali bardzo wysoką punktację na finalnych egzaminach Matury Międzynarodowej. Od 2015 roku, Patrycja odpowiada za całokształt szkolenia wychowawców w The Swan School, a także koordynacji jakości zajęć w zgodności z normami IB DP. Patrycja czynnie zgłębia wiedzę z zakresu nauczania projektowego i Deeper Learning, początkowo poprzez uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach prowadzone przez Harvard Graduate School of Education, a następnie implikując tę wiedzę w metodykę kursów i lekcji wzbogacających oferowanych w The Swan School.

patrycja współzałożyciel
blog

Najnowsze wpisy

Czym jest STEM?

STEM to model nauczania opierający się na łączeniu nauki, technologii, inżynierii i...

Czytaj więcej
Stypendia sportowe w USA – najważniejsze informacje

Studia sportowe za granicą to prawdziwe wyzwanie, ale też ogromna przygoda i...

Czytaj więcej
Strategia przygotowania do studiów za granicą – najważniejsze informacje

Efektywny plan to podstawa osiągania celów. Jeśli twoim celem są studia za granicą,...

Czytaj więcej

Napisz do nas a my oddzwonimy do Ciebie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez podmiot, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11, w celach marketingowych usług administratora, przez okres trwania zgody. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam (-em) się z treścią regulaminu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.