University of Hull

Hull York Medical School (HYMS) jest szkołą medyczną w Anglii, która po raz pierwszy przyjęła studentów w 2003 roku. Szkoła została otwarta z inicjatywy rządu, aby szkolić więcej lekarzy. Podczas pierwszych dwóch lat studiów, połowa studentów ma zajęcia na University of Hull, a druga połowa na University of York.

uk_hull
fot. Dancinginblood (wikipedia.org)

 • University of Hull
 • Dane teleadresowe
 • Hertford Building
 • University of Hull
 • Hull HU6 7RX
 • Wielka Brytania
 • Pozycja w rankingach
 • 16 The Complete University Guide (2015/16, Świat)
 • 16 Guardian (2015, GB)
Kształcenie

 Watch Justice League vs. Teen Titans (2016) Full Movie Online Streaming Online and Download

Szkoła oferuje kształcenie w następujących obszarach:

Licencjat
Medicine
Magisterskie
Human Anatomy and Evolution Health Professions Education Health Professions Education
Clinical Anatomy Clinical Anatomy and Education Public Health
Rekrutacja

Podstawą jest zdana matura. Rekrutację na zdecydowaną większość kierunków na studiach I stopnia prowadzi UCAS, który przyznaje kandydatom punkty, biorąc pod uwagę wcześniejsze dokonania. Uczelnie wyższe są jednak instytucjami autonomicznymi i każda z nich samodzielnie określa swą politykę i warunki przyjęć na studia. Są nawet takie, które nie korzystają z przelicznika UCAS i wymagają podania konkretnych ocen ze świadectwa szkoły średniej. W trakcie rekrutacji kandydaci mogą wybrać maksymalnie pięć kierunków, na które chcieliby się dostać. Uwaga, aplikacja online jest płatna! Informacje nt. uznawalności wykształcenia zdobytego za granicą znajdziesz na stronie brytyjskiego biura sieci ENIC/NARIC.
Egzaminy są rzadkością. O przyjęciu decydują zwykle oceny na świadectwie maturalnym i ewentualnie rozmowa kwalifikacyjna.

Polska Matura
Średnia 80% ze wszystkich matur, w tym 3 rozszerzone. Obowiązkowo rozszerzona biologia i chemia, obydwa przedmioty muszą być zdane na minimum 80%

IB
Minimum 36 punktów, w tym 6, 6, 5, w tym z biologii HL i chemii HL

A-Level
AAA, w tym biologia oraz chemia, a także B z AS level z czwartego przedmiotu

Wymagania dotyczące języka angielskiego

IELTS 4.5 (min. 4.0 z każdej części)
CAE/CPE zdane
Termin składania aplikacji

15 października

Pomoc finansowa

 Watch Justice League vs. Teen Titans (2016) Full Movie Online Streaming Online and Download

Zapraszamy do The Swan School w celu uzyskania pełnej informacji nt. pomocy finansowej.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez podmiot, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11, w celach marketingowych usług administratora, przez okres trwania zgody. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam (-em) się z treścią regulaminu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Studiuj na
Oxford,
Cambridge,
Harvard,
Stanford.
 • British Council
  Educational Agent