Kurs DSH

Egzamin DSH, czyli Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang formalnie upoważnia obcokrajowców do studiowania w Niemczech. Fascynuje cię Berlin, Monachium, Bonn, Hamburg, Heindelberg, Aachen, Darmstadt, Norymberga, Fryburg, Münster, Hanower, Leipzig, a może Karlsruhe? Niezależnie od tego, jakie miasto na mapie wybierzesz na studia w Niemczech, musisz wykazać się odpowiednią znajomością języka niemieckiego. Jeśli więc chcesz zdobyć solidne wykształcenie na niemieckim uniwersytecie, fachowo
i skutecznie poprowadzimy cię przez proces przygotowania do tego przedsięwzięcia. Dzięki zajęciom w The Swan School zdobędziesz konkretne umiejętności językowe i warsztat, który pozwoli Ci na podjęcie nauki na wymarzonej niemieckiej uczelni.

Kurs TestDaF

Egzamin TestDaF, czyli Test Deutsch als Fremdsprache jest kolejnym testem upoważniającym cudzoziemców do studiowania w Niemczech. Jeżeli chcesz zdobyć wiedzę, która umożliwi ci znalezienie się na prestiżowej niemieckiej uczelni i swobodną komunikację, uczestnictwo w zajęciach organizowanych przez The Swan School umiejętnie ci w tym pomoże. Systematyczną pracą z naszymi nauczycielami uzyskasz zarówno biegłość niezbędną do zdania egzaminu wstępnego, jak i satysfakcjonujący poziom znajomości tego języka, który ułatwi ci naukę na zagranicznych studiach w Niemczech.

Niemiecki specjalistyczny

W The Swan School prowadzimy zajęcia specjalistycznego języka niemieckiego zarówno dla przyszłych studentów, jak i osób pragnących poszerzyć swoją znajomość terminologii czy zastosowania w swojej branży zawodowej. Nasza szkoła skupia wokół siebie wyłącznie doświadczonych ekspertów i ciągle rozwija swoje zaplecze dydaktyczne. Cechuje nas wieloletnia praktyka, poparta licznymi sukcesami naszych uczniów. Wyróżnia nas fakt, że naukę języka niemieckiego prowadzimy fachowo i efektywnie. W The Swan School kładziemy ogromny nacisk na uzyskanie najwyższego poziomu znajomości języka, jednocześnie dbając o komfort, a także swobodę w nauce. Zawsze dostosowujemy metody nauczania do potrzeb, oczekiwań i rozkładu zajęć naszych uczniów.

 

Tryby nauczania języka niemieckiego

Prowadzimy zajęcia indywidualne, dopasowane do harmonogramu uczniów. Realizujemy zajęcia w trybie stacjonarnym w siedzibie szkoły The Swan School w Warszawie, online na terenie całej Polski lub hybrydowo. Nauka z naszymi nauczycielami pozwoli ci rozwinąć skrzydła i poszerzyć swoje kompetencje językowe. Niezależnie od tego, co jest celem twojej nauki, pomożemy ci go osiągnąć. Jesteśmy grupą specjalistów, którzy od wielu lat oferują wsparcie w przełamywaniu wszelkich barier językowych. Szkolimy wszechstronnie 
i zaawansowanie, bez względu na wiek i wcześniejsze przygotowanie ucznia.