Kurs CILS

Certyfikat CILS, czyli Certificazione di Italiano come Lingua Straniera zwalnia cudzoziemców ze zdawania egzaminu z języka włoskiego, którzy ubiegają się na studia we Włoszech. Myślisz o tym, żeby uczyć się w mieście takim jak Rzym, Mediolan, Neapol, Bari, Benevento, Bergamo, Firenze, Modena, Perugia, Siena, Torino, Bologna, Bolzano, Reggio di Calabria, Ancona, Aosta, Bra, Palermo, Werona czy Wenecja? Jeżeli interesują cię studia we Włoszech, dobrze jest najpierw odpowiednio się do nich przygotować. W The Swan School uzyskasz odpowiednie wsparcie w nauce języka włoskiego, które pomoże ci rozwinąć niezbędne kwalifikacje.

Kurs PLIDA

Certyfikat PLIDA, czyli Progetto Lingua Italiana Dante Alighieri to kolejny egzamin, który upoważnia obcokrajowców do studiowania we Włoszech. Jeśli chcesz zdobyć kompetencje, które umożliwią ci znalezienie się na prestiżowej włoskiej uczelni i swobodną komunikację, nauczyciele z The Swan School skutecznie wesprą cię w tym procesie. Nasi instruktorzy pomogą ci uzyskać zarówno biegłość niezbędną do zdania egzaminu wstępnego, jak i satysfakcjonujący poziom znajomości tego języka, który ułatwi ci naukę na zagranicznych studiach we Włoszech.

Włoski specjalistyczny

W The Swan School z powodzeniem szkolimy zarówno kandydatów na uczelnie wyższe we Włoszech, jak wszystkich tych, którzy pragną poszerzyć słownictwo języka włoskiego w swojej branży. Nasza szkoła skupia wokół siebie profesjonalistów, którzy bezustannie rozwijają swoje zaplecze dydaktyczne. Wyróżniamy się wieloletnią praktyką, popartą licznymi sukcesami naszych uczniów. Naukę języka włoskiego prowadzimy fachowo i elastycznie. Zawsze dostosowujemy metody nauczania do potrzeb, oczekiwań i rozkładu zajęć naszych uczniów. Zależy nam przede wszystkim na uzyskaniu najwyższego poziomu znajomości języka włoskiego.

Tryby nauczania języka włoskiego

Prowadzimy lekcje indywidualne. W The Swan School realizujemy zajęcia w trybie stacjonarnym w siedzibie szkoły w Warszawie, online na terenie całej Polski lub hybrydowo. Z naszymi nauczycielami poszerzysz swoje kompetencje językowe, nabierzesz pewności siebie i zdobędziesz niezbędne umiejętności. Nasza szkoła oferuje wsparcie w przełamywaniu barier językowych oraz rozwijaniu zdolności komunikacyjnych. Wyróżnia nas chęć przygotowania ucznia bez względu na jego wcześniejsze doświadczenia.