Kursy DELE/SIELE

Certyfikat DELE, czyli Diploma de Español como Lengua Extranjera to przepustka dla osób, dla których hiszpański nie jest językiem ojczystym, a chcieliby dostać się na studia w Hiszpanii. Podoba ci się Madryt, Walencja, Granada, Saragossa, Sewilla, Alicante, Bilbao, Malaga albo Barcelona? To znane uniwersyteckie miasta na mapie Hiszpanii, które z pewnością przyciągają liczne grono studentów. Jednak zanim zdecydujesz się na studia za granicą, musisz nauczyć się języka hiszpańskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i przejście przez proces rekrutacji. Warto zacząć od solidnej nauki w The Swan School.

DELE to certyfikat z języka hiszpańskiego, którego wystawcą jest Ministerstwo Edukacji i Kształcenia Zawodowego Hiszpanii, a Instytut Cervantesa sprawuje nadzór naukowy, ekonomiczny i administracyjny nad procesem egzaminacyjnym. Egzaminy te złożone są z czterech części, w których oceniane są: rozumienie tekstu, pisanie, rozumienie ze słuchu, a także mówienie. Jest to certyfikat, który wymagany jest w przypadku osób planujących studiować na kierunkach przeprowadzanych po hiszpańsku. Dyplom DELE wydawany jest bezterminowo.

SIELE, czyli Servicio Internacional de Evaluación de la Lengua Española to certyfikat, który poświadcza poziom znajomości języka hiszpańskiego przez młodzież i dorosłych, którzy posługują się tym językiem jako obcym, drugim lub ojczystym. Jego wydawcą jest Instytut Cervantesa, Narodowy Autonomiczny Uniwersytet w Meksyku, Uniwersytet w Salamance i Uniwersytet w Buenos Aires. Certyfikat SIELE jest ważny pięć lat.
 

Hiszpański specjalistyczny

Nasi nauczyciele prowadzą zajęcia ze specjalistycznego języka hiszpańskiego zarówno dla kandydatów na studia w Hiszpanii, jak i wszystkich tych, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje. Z The Swan School możesz mieć pewność, że zdobędziesz szeroki wachlarz umiejętności językowych. Sprawnie poprowadzimy cię przez naukę pisania, mówienia i czytania, co pozwoli ci na swobodną komunikację w języku hiszpańskim. Zadbamy także o komfort w nauce i dostosujemy metody nauczania do indywidualnych potrzeb oraz twojego harmonogramu.

Tryby nauczania języka hiszpańskiego

W The Swan School prowadzimy zajęcia indywidualne, dopasowane do planu zajęć naszych uczniów. Aktualnie można uczestniczyć w organizowanych przez nas lekcjach w trybie stacjonarnym, w siedzibie szkoły The Swan School w Warszawie, online na terenie całej Polski lub hybrydowo. Jesteśmy profesjonalistami stawiającymi na rozwój, a to co nas wyróżnia, to przede wszystkim pozytywne efekty pracy w postaci licznych sukcesów naszych uczniów.