Kurs DELF/DALF

Certyfikat DELF (skrót od Diplôme d’études en langue française) formalnie upoważnia osoby, dla których język francuski nie jest ojczysty do studiowania we Francji. Marzy ci się nauka za granicą, na przykład w mieście takim jak: Paryż, Lyon, Metz, Lille, Tuluza, Montpellier, Nantes, Grenoble, Rennes, Brest, Clermont-Ferrand, Angers, Bordeaus, Dijon, Douai, Dunkerque, La Rochelle, Le Havre czy Marsylia? Bez względu na to, które miejsce we Francji wybierzesz na studia, liczy się znajomość języka francuskiego. Jeżeli interesuje cię konkretne wykształcenie na francuskim uniwersytecie, umiejętnie i efektywnie poprowadzimy cię przez proces przygotowania do tego projektu. 

Certyfikat DALF (pełna nazwa to Diplôme approfondi de langue française) jest również oficjalnym, międzynarodowym egzaminem, który potwierdza znajomość języka francuskiego obcokrajowców. I tak samo jak DELF został ustanowiony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Test DALF zwalnia z egzaminów języka francuskiego w procesie rekrutacji na studia wyższe we Francji.

Egzaminy DELF i DALF można zdawać niezależnie od siebie, w dowolnym kraju i czasie. Każdy z nich składa się z czterech części: rozumienia ze słuchu, wypowiedzi ustnej, rozumienia tekstu pisanego i wypowiedzi pisemnej

Francuski specjalistyczny

Jesteśmy otwarci na nauczanie języka francuskiego zarówno kandydatów na uczelnie wyższe, jak i tych, którzy potrzebują go do pracy czy celów prywatnych. The Swan School tworzą wyłącznie doświadczeni eksperci, którzy ciągle rozwijają i uaktualniają swoje zaplecze dydaktyczne. Cechuje nas wieloletnia praktyka, poparta wieloma sukcesami naszych uczniów. Wyróżniamy się profesjonalizmem i efektywnością w działaniu. Ponadto, zawsze dostosowujemy metody nauczania do potrzeb, oczekiwań i rozkładu zajęć naszych uczniów. 

Tryby nauczania języka francuskiego

W The Swan School odbywają się lekcje indywidualne, dopasowane do harmonogramu uczniów. Realizujemy zajęcia w trybie stacjonarnym w siedzibie szkoły w Warszawie, online na terenie całej Polski oraz w trybie hybrydowym. Prowadzimy kursy dla osób chętnych bez względu na ich wcześniejsze doświadczenie i poziom znajomości języka francuskiego.