Katholieke Universiteit Leuven

Caught exception: String could not be parsed as XML

Założony w 1425 roku KU Leuven jest największym uniwersytetem w Belgii i jednym z najstarszych i najbardziej poważanych uniwersytetów w Europie viagra chez pfizer. Należy do ścisłej czołówki w zakresie badań naukowych prowadzonych w europejskich placówkach edukacyjnych oraz jest współzałożycielem LERU (League of European Research Universities). Oferuje bogate spektrum studiów magisterskich w języku angielskim oraz pełen przekrój edukacji na poziomie licencjackim w języku holenderskim, które nieustannie wspierane są przez najnowsze wyniki badań prowadzonych na KU Leuven. Jako uniwersytet katolicki skupia się na efektywnym przekazywaniu wiedzy i prowadzeniu badań w oparciu o wartości i tradycje katolickie.

be_leuven
fot. Jim Trodel (flickr.com/photos/trodel)

 • Katholieke Universiteit Leuven
 • Dane teleadresowe
 • tel: +32 16 32 40 10
 • admissions@kuleuven.be
 • Oude Markt 13
 • 3000 Leuven
 • Belgia
 • Pozycja w rankingach
 • 55 Times Higher Education (2016, Świat)
 • 44 US News (2015/16, Świat)
Kształcenie

 Watch Full Movie Online Streaming Online and Download

Szkoła prowadzi naukę w następujących obszarach:

Licencjackie
Theology and religious studies Philosphy Business administration
Industrial science
Magisterskie
Theology and Religious Studies Philosophy Canon Law
Law Economics and Business (FEB) Social Sciences
Arts Psychology and Educational Sciences Science
Engineering Science Bioscience Engineering Engineering Technology
Architecture Medicine Pharmaceutical Sciences
Kinesiology and Rehabilitation Sciences
Rekrutacja

Na większość kierunków nie musisz zdawać egzaminów wstępnych, po prostu składasz dokumenty i czekasz na wyniki naboru. Warunkiem przyjęcia na studia jest przedstawienie świadectwa ukończenia szkoły średniej. Polskie świadectwo trzeba jednak nostryfikować w biurach sieci ENIC/NARIC we Flandrii lub Walonii. Na komplet dokumentów składają się: formularz aplikacyjny, certyfikat poświadczający nostryfikację dyplomu, poświadczona kopia dyplomu i indeksu oraz życiorysu (w oryginale i przetłumaczona: we Flandrii na holenderski, w Walonii – na francuski) oraz certyfikat językowy.

Wymagania
PL – uzyskane Świadectwo Dojrzałości, które pozwala na aplikację na polskie uczelnie wyższe oraz certyfikat równoważności podpisany przez szkołę ucznia lub zaświadczenie o dostaniu się na dany kierunek na polskim uniwersytecie. Certyfikat do pobrania
IB – uzyskane IB diploma
A-levels –ukończone GCE AL/S oraz certyfikat równoważności podpisany przez szkołę ucznia.

Zapraszamy do The Swan School w celu uzyskania pełnej informacji nt rekrutacji.

Terminy składania aplikacji

Rejestracja i aplikacja online na platformie rejestracyjnej uniwersytetu – 1 czerwca

Czesne

€ 950

Pomoc finansowa

 Watch Full Movie Online Streaming Online and Download

Zapraszamy do The Swan School w celu uzyskania pełnej informacji nt. pomocy finansowej.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas!
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez podmiot, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11, w celach marketingowych usług administratora, przez okres trwania zgody. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam (-em) się z treścią regulaminu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  Studiuj na
  Oxford,
  Cambridge,
  Harvard,
  Stanford.
  • British Council
   Educational Agent