10 Istnienia szkoły
O naszej szkole

Pionierska instytucja Nowatorski program

The Swan School jest popołudniową szkołą, w której uczniowie uzyskują kompleksowe wsparcie w przygotowaniu na studia zagraniczne. Nasza szkoła została stworzona przez pasjonatów edukacyjnych i absolwentów prestiżowych uniwersytetów zagranicznych, by oferować wielowymiarową edukację popołudniową wspierającą uczniów szkół podstawowych i licealnych w trzech obszarach:

• podwyższaniu wyników szkolnych, by zdobywać ponadprzeciętne oceny na świadectwach i ponadprogramowo rozwijać wiedzę przedmiotową.
  • rekrutacji na studia zagraniczne, by dobrze wybrać i skutecznie zaaplikować na dobre uniwersytety zagraniczne.
  • rozwoju pozaszkolnym, aby poszerzać zainteresowania i aplikować wiedzę szkolną w praktyce.

W tym celu Nasza szkoła zbudowana została z trzech filarów:

Pierwszy filar Naszej szkoły to college tutoringowy, czyli szkolna struktura zrzeszająca wielu znakomitych nauczycieli i koordynatorów pedagogicznych, dzięki którym oferujemy uczniom w pełni anglojęzyczny 2-letni program matury brytyjskiej A-levels zastępujący uczniowi naukę w 3 i 4 klasie liceum, oraz kompleksowe korepetycje do Matury Międzynarodowej IB, jak i skuteczne zajęcia przygotowujące do olimpiad szkolnych.

Drugi filar szkoły to struktura college counsellingu, w której wraz z szeregiem znakomitych mentorów aplikacyjnych, i Nas, właścicieli szkoły jako strategów aplikacyjnych, pomagamy uczniom wybrać odpowiednie kierunki i uczelnie zagraniczne, przygotować się do wyjątkowo wysokich wyników w egzaminach wstępnych i następnie skutecznie zaaplikować i za rękę przejść przez proces tworzenia i składania dokumentów na zagraniczną uczelnię.

Ostatnim, trzecim filarem szkoły jest edukacyjny makerspace, czyli swoiste połączenie studia projektowego i pracowni kreatywnych by zaoferować uczniom nowoczesny rozwój pozaszkolny. W tej części szkoły, którą nazwaliśmy Maker Studio (www.makerstudio.pl), uczniowie wraz z praktykami z wielu branży, opracowują i wytwarzają innowacyjne rozwiązania do istniejących w realnym świecie problemów, aplikując przy tym wiedzę szkolną i własne zainteresowania w praktyce.

Nasza historia

Centrum Korepetycyjne EDUN

Założyciel: Maciej Dziedzic

Po pierwszych sukcesach uczniów aplikujących na uczelnie w USA Centrum Korepetycyjne EDUN powstaje w kolejnych miastach: Warszawa, Kraków, Wrocław. Coraz więcej kandydatów aplikuje na zagraniczne uczelnie. Uwidacznia się podział na uczniów potrzebujących korepetycji oraz tych wybitnie zdolnych.

The Swan School

Założyciele: Maciej Dziedzic, Patrycja Górska

Otwarcie szkoły popołudniowej funkcjonującej według autorskiego programu, kompleksowo przygotowującego uczniów do studiów na renomowanych uczelniach. Połączenie wsparcia przy aplikacji na studia zagraniczne z regularnymi zajęciami dydaktycznymi w systemie 1:1, przygotowującymi do egzaminów: SAT, IB, A-Levels.

maker studio The innovation school

Gen kreatywności tkwi w każdym uczniu – a my wiemy jak go intencjonalnie rozwijać. Właśnie dlatego stworzyliśmy edukacyjne studio projektowe, czyli popołudniową szkołę w której licealiści stają się autentycznymi projektantami i wymyślają innowacyjne technologicznie rozwiązania. Jakie? W tym tkwi cała zabawa

Opinie o the swan school

O naszej szkole

Dogodna
lokalizacja

The Swan School mieści się przy ulicy Nowogrodzkiej, w samym sercu miasta. Lokalizacja szkoły umożliwia wygodny dojazd z każdego zakątka Warszawy. Schowany w klimatycznym podwórzu budynek szkoły jest jednocześnie osłonięty od stołecznego zgiełku. Nasze laboratoria i kameralne salki funkcyjne zapewniają sprzyjające warunki do efektywnej nauki w systemie 1:1.

The Swan School Blog: nowoczesna edukacja naszym okiem

Dbamy, by na naszym blogu — obok aktualności i kolejnych historii sukcesu absolwentów The Swan School — regularnie pojawiały się merytoryczne publikacje. Nasi dydaktycy chętnie dzielą się wiedzą, przemyśleniami i opiniami dotyczącymi rozmaitych aspektów nowoczesnej edukacji.

sprawdź nasz blog

Napisz do nas a my oddzwonimy do Ciebie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez podmiot, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11, w celach marketingowych usług administratora, przez okres trwania zgody. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam (-em) się z treścią regulaminu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Napisz do nas a my oddzwonimy do Ciebie