Studiuj na Oxford, Cambridge, Harvard, Stanford.
Zapisz się do szkoły.

Przygotowujemy również online!

The Swan School to pierwsza w Polsce szkoła z kompleksowym
przygotowaniem do podjęcia studiów na najlepszych uniwersytetach
w USA, Wielkiej Brytanii oraz na świecie.

Umów się na darmowe spotkanie lub rozmowę telefoniczną:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez podmiot, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11, w celach marketingowych usług administratora, przez okres trwania zgody. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam (-em) się z treścią regulaminu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Mamy skuteczny program
przygotowania do matury IB i SAT

* średni wynik maturalny uczniów The Swan School
1480 punktów SAT

Zapewniamy najlepszą pomoc
w procesie aplikacji na uniwersytety

10 procent uczniów na Ivy League

Laboratorium

tylko dla uczniów Szkoły

Projekty badawcze

licencjonowane przez UK i USA

Staże i job shadowing

w renomowanych instytucjach
i firmach

10 stypendiów na 2017 rok

w The Swan Foundation The Swan Fundation
Zapraszamy