Medycyna

W The Swan School dbając o rozwój osobisty każdego ucznia przygotowaliśmy specjalny program rozwoju pozaszkolnych aktywności. Każdy wychowanek The Swan School przystępuje do wybranej przez siebie ścieżki pozaszkolnych działalności, których celem jest zweryfikowanie zainteresowań ucznia, wykreowanie odpowiedzialnych postaw społecznych oraz zweryfikowanie swoich przyszłych zainteresowań akademickich. Młodzież, która planuje studiować medycynę ma możliwość sprawdzenia swoich silnych Czytaj dalej…


Rok zerowy w Wielkiej Brytanii

ONCAMPUS LONDON Roczny intensywny pogram kursów wybierany przed rozpoczęciem studiów na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii. Ma za zadanie jak najlepiej przygotować studenta pod aplikację na wymarzoną brytyjską uczelnię, rozwinąć kompetencje i zwiększyć szanse rekrutacyjne absolwenta liceum. Koszty: £14,850 za rok +koszty życia i przelot Wymagania: 5.0 IELTS; wiek: min. 17 lat Zakwaterowanie: ONCAMPUS London współpracuje Czytaj dalej…


Summer Schools

Summer Schools to kursy wakacyjne organizowane dla przyszłych studentów na wielu uczelniach zagranicznych (w Wielkiej Brytanii, USA czy Europie kontynentalnej). Pomagają rozwijać zainteresowania uczniów, podnosić kompetencje językowe i zwiększają szanse aplikacyjne na wymarzone uniwersytety. Czas trwania: 3 tygodnie Koszty: £2500 + accommodation od £900 – £1,440.


Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas!
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez podmiot, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11, w celach marketingowych usług administratora, przez okres trwania zgody. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam (-em) się z treścią regulaminu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  Studiuj na
  Oxford,
  Cambridge,
  Harvard,
  Stanford.
  • British Council
   Educational Agent