Oferta pracy – Pracownik działu sprzedaży

Jeśli:

– jesteś empatyczny i lubisz rozmawiać z ludźmi,
– potrafisz przekonać do siebie innych,
– nie boisz się brać na siebie odpowiedzialności,
– jesteś osobą dokładną i cenisz sobie dobrą organizację pracy,
– realizujesz zadania od A do Z bez konieczności przypominania Ci o nich,

… to być może jesteś osobą, której szukamy 🙂

Dlaczego my?

Jesteśmy grupą młodych ludzi, których połączyła pasja do edukacji i wspólne marzenia o pierwszej w Polsce popołudniowej szkole. Naszą misją jest kompleksowe przygotowanie uczniów do podjęcia studiów na najlepszych uniwersytetach w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Naszą największą ambicją jest stawianie na indywidualny rozwój uczniów, dlatego pomagamy w strategicznym planowaniu edukacji już od pierwszej klasy liceum. Dołączając do nas, w końcu poczujesz, że Twoja praca ma sens i realny wpływ na innych ludzi!

Co będziesz robić?

Twoją najważniejszą rolą w szkole jest pozysk i obsługa klienta. W praktyce Twoje zadania i odpowiedzialności to:

– odpowiadanie na telefony potencjalnych klientów szkoły,
– oferowanie produktu i rozwiązań dopasowanych do potrzeb ucznia,
– mailowe odpowiadanie na zapytania o ofertę szkoły,
– utrzymanie relacji z klientem oraz finalizowanie umów,
– przyjmowanie, weryfikowanie i zapisywanie informacji od klienta w sposób transparentny zapewniający jakościową obsługę klienta.

Czego oczekujemy? Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz poniższe warunki:

– jeśli odpowiedziałeś TAK na wszystkie pytania z początku ogłoszenia,
– jeśli masz naturalne predyspozycje do prowadzenia rozmów i przekonywania potencjalnych klientów,
– jesteś samodzielny i dobrze zorganizowany,
– potrafisz szybko się uczyć i chcesz się rozwijać,
– ciekawi Cię temat edukacji.

Bardzo mocno zwracamy uwagę na dopasowanie do naszego Zespołu i „stylu bycia” The Swan School, dlatego dokładnie zapoznaj się z opisem naszej kultury organizacyjnej i oceń czy do nas pasujesz.

 1. Szczerość – cenimy osoby, które potrafią przyznać się do błędów. Wszyscy je popełniamy, nie ma w tym nic złego.
 2. Auto-refleksyjność – wyciąganie wniosków z popełnionych błędów i ich ewaluacja.
 3. Chęć inicjatywy – lubimy osoby, które zamiast być kierowane, wolą wychodzić przed szereg i proponować własne rozwiązania i inwencje.
 4. Skrupulatność – działamy w obszarze wielowymiarowego konsultingu edukacyjnego. Mnogość codziennych obowiązków wymaga perfekcyjnego zorganizowania.
 5. Autonomiczność i odpowiedzialność – Przedsiębiorczy zapał to nie wszystko. Szukamy osób, które w codziennych relacjach współtworzą fair organizację i nie boją się brać odpowiedzialności. Wtedy rodzi się ich samodzielność.
 6. Chęć uczenia się – pomoc uczniom w dostaniu się na najlepsze uczelnie świata to wielowątkowy proces. Nie oczekujemy, że będziesz znać wszystkie wymogi i egzaminy, ale z podobną pasją do nas będziesz się ich uczył.

Co oferujemy?

Pracę w zgranym, wspierającym się zespole, wolnym od konfliktów i rywalizacji oraz z jasno postawionymi oczekiwaniami i zasadami współpracy. Realny udział w budowaniu szkoły tworząc jednocześnie swoją stałą przestrzeń rozwoju zawodowego, a także wysoką decyzyjność i autonomiczność w działaniu.

Forma zatrudnienia i wynagrodzenie: 3500 zł na rękę na umowę zlecenie (dla osób ze statusem studenta)

Forma pracy: praca stacjonarna w naszej szkole w centrum Warszawy od 11 do 19 od poniedziałku do piątku oraz jedna sobota w miesiącu w godzinach 8 – 15.

Opinia Marty Goliszewskiej, współpracownika The Swan School 🙂

Do The Swan School dołączyłam 2,5 roku temu, gdzie zaczynałam od podstawowych administracyjnych zadań. Było to moje pierwsze i ostatnie wysłane CV, bo od początku czułam, że może to być bardzo ciekawe doświadczenie. Już po pierwszych dniach wiedziałam, że chcę tu zostać na długo i wiązać z tym miejscem swoją przyszłość zawodową po studiach.  

Dostałam duże wsparcie od całego teamu, który wprowadził mnie w funkcjonowanie szkoły i nigdy nie było problemu żeby poprosić o pomoc czy zapytać o radę. Z czasem przechodziłam przez kolejne stanowiska, które pozwoliły na doskonalenie bardziej wymagających umiejętności i stworzenie przestrzeni dopasowanej do moich oczekiwań.

The Swan School tworzą ludzie otwarci i mocno zaangażowani w to co robią. Bardzo doceniam ich nieszablonowe/ludzkie/koleżeńskie podejście do każdego pracownika. Praca w takiej przyjaznej atmosferze daje dużo satysfakcji i motywacji do ciągłego rozwoju, nie tylko zawodowego.

Jak aplikować?

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać:

 1. CV i dane kontaktowe
 2. Krótkie odpowiedzi na poniższe pytania:

– Dlaczego uważasz, że do nas pasujesz?
– Dlaczego uważasz się za osobę właściwą dla pierwszego kontaktu klienta z firmą?
– Dlaczego uważasz się za osobę dokładną i zorganizowaną, podaj przykład sytuacji, w której to się objawia.

 1. Dodatkowym atutem będzie załączenie nagranego 3 minutowego filmiku, w którym przekonasz nas do siebie 🙂
 2. Wysłanie numeru telefonu do poprzedniego pracodawcy

Dokumenty aplikacyjne wyślij na adres: kontakt@theswanschool.edu.pl , w temacie wiadomości wpisz „Pracownik działu sprzedaży” – Twoje imię i nazwisko.

CV wyślij na adres: kontakt@theswanschool.edu.pl , w temacie wiadomości wpisz „Pracownik działu sprzedaży” – Twoje imię i nazwisko.

UWAGA! Odpowiadamy wyłącznie na kompletne aplikacje. Lubimy uczciwe zasady i jasno oczekujemy, że poświęcisz czas na ważne dla nas pytania. Tylko takie aplikacje weźmiemy pod uwagę.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez podmiot, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11, w celach marketingowych usług administratora, przez okres trwania zgody. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam (-em) się z treścią regulaminu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Studiuj na
Oxford,
Cambridge,
Harvard,
Stanford.
 • British Council
  Educational Agent