Matematyka

Zdajesz maturę międzynarodową IB? Jednym z obowiązkowych przedmiotów jest matematyka. Zapewnij sobie kompleksową pomoc, korzystając z korepetycji w The Swan School.

Nowatorskie podejście do nauczania, zajęcia dopasowane do indywidualnych potrzeb ucznia i praktyczne nastawienie na egzaminacyjny wynik – oto Twój klucz do maturalnego rezultatu, który będzie Twoją przepustką do nauki na najlepszych uczelniach świata.

Kurs matematyki IB w The Swan School to:

  • program dostosowany do najnowszych wymogów programu IB,
  • rozkład zajęć adekwatny do planu nauczania IB DP,
  • prosty, jasny i przejrzysty przekaz najważniejszych matematycznych koncepcji,
  • koncentracja na kluczowych zagadnieniach egzaminacyjnych – tych, bez których nie może się obejść żaden test,
  • dostęp do materiałów edukacyjnych, ułatwiających pracę z korepetytorem i samodzielną,
  • rewelacyjna atmosfera, sprzyjająca zdobywaniu i utrwalaniu wiedzy.

Teoria to nie wszystko…

Datego w The Swan School matematyki, zarówno na poziomie HL jak i SL uczymy praktycznie, w 3 etapach prowadząc Cię w kierunku edukacyjnego sukcesu.

Matematyka - przygotowanie do matury IB (korepetycje)
Wiedza teoretyczna:
– zrozumiesz kluczowe koncepcje matematyczne, wymagane na egzaminie IB DP,
– przyswoisz najważniejszą terminologię i schematy działania,
– nauczysz się efektywnych strategii rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.
Matematyka - przygotowanie do matury IB korepetycje w Warszawie
Praktyka:
– zaczniesz podchodzić do problemów matematycznych praktycznie i pragmatycznie,
– nauczysz się, jak wykorzystać kluczowe koncepcje matematyki do radzenia sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi zadaniami,
– opanujesz do perfekcji zarządzanie czasem i umiejętności analizy danych.
Wysokie wyniki korepetycji IB
Wysoki wynik
Zdasz egzamin, uzyskując wysoki wynik podczas egzaminu końcowego, otwierając sobie drogę do nauki na wymarzonej uczelni.

GWARANCJA EFEKTYWNOŚCI

Nasz sposób nauczania IB DP gwarantuje poprawę wyników w nauce już po 2 miesiącach.

Dzięki The Swan School poprawisz wyniki w nauce już w ciągu 2 miesięcy. Nie zwlekaj: skontaktuj się z naszymi doradcami i zapisz na zajęcia z matematyki IB!

 

Patrycja Górska
Dyplomowany Koordynator International Baccalaureate (IB DP)

5H0A2463

Posiada tytuł magistra filologii angielskiej. Studiowała na Uniwersytecie w Glasgow. Przez ostatnie 6 lat prowadzi przygotowania do matury oraz korepetycje dla studentów zagranicznych w Wielkiej Brytanii i Szkocji. Działa także w prestiżowych szkołach językowych na całym świecie. Jej bogate doświadczenie dydaktyczne oraz znajomość metodologii IB DP jest certyfikowane przez międzynarodowe instytucje edukacyjne i potwierdzone w oficjalnych certyfikatach International Beccalaureate. Odpowiada za całokształt szkolenia wychowawców w The Swan School, a także koordynacji jakości zajęć w zgodności z normami IB DP.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Maturze Międzynarodowej IB? Napisz do nas!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez podmiot, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11, w celach marketingowych usług administratora, przez okres trwania zgody. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam (-em) się z treścią regulaminu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Studiuj na
Oxford,
Cambridge,
Harvard,
Stanford.
  • British Council
    Educational Agent