St. Catherine University

Caught exception: String could not be parsed as XML

St. Catherine’s University położony jest w Saint Paul, na przedmieściach dużego miasta Minneaoplis w stanie Minnesota. Jest to szkoła żeńska, na której studiuje 3 491 uczennic na studiach I stopnia (“undergraduate studies”), co umieszcza ją w kategorii szkoły średniej wielkości. Uczelnia powiązana jest z kościołem rzymsko-katolickim. Znaczna część uczniów kończy kierunki, które później umożliwiają pracę w służbie zdrowia.

us_stcatherine
fot. Bobak Ha’Eri (wikipedia.org)

 • St. Catherine University
 • Dane teleadresowe
 • tel: +1 651-690-6029
 • international@stkate.edu
 • 2004 Randolph Avenue
 • St. Paul, MN 55105-1794
 • Stany Zjednoczone
 • Pozycja w rankingach
 • 13 US News (2015/16, USA)
Kształcenie

 

Uczeń wybiera, w którym collegu chciałaby studiować przy aplikowaniu poprzez system Common Application. Pomimo bycia studentem danego collegu, przedmio-tów swojego kierunku uczy się w jednym z jego pod-oddziałów (w jednej ze szkół) po dostaniu się na St. Catherine University.

Szkoła oferuje kształcenie w następujących szkołach:

Rekrutacja

 
Uczeń wybiera, w którym collegu chciałaby studiować przy aplikowaniu poprzez system Common Application.

Testy
– Średni wynik SAT: 1645 (Critical Reading — 565; Math — 550; Writing — 530)
– Średni wynik ACT: 23,5
– Minimalny wynik TOEFL iBT: 61

Ocena ważności kryterium podczas rekrutacji
– Wyniki SAT/ACT – 30%
– Wyniki nauki w szkole średniej (średnia ocen) – 30%
– Aktywności pozaszkolne – 15%
– Listy rekomendacyjne 15%
– Esej (“Personal Essay”) – 10%
*(Ewentualnie) Cechy/talenty/pasje wyróżniające daną osobę

Termin składania aplikacji

 

“Rolling admission” – do 27 lipca, najlepiej do 15 marca (aplikować można przez długi okres; istnieje jednak ryzyko, że możliwość aplikacji zostanie zamknięte, gdy odpowiednio dużo aplikacji wpłynie na uczelnię)

Czesne

 

$36 520 – koszty roczne
$35 – opłata rekrutacyjna

Pomoc finansowa

 

Zapraszamy do The Swan School w celu uzyskania pełnej informacji nt. pomocy finansowej.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas!
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez podmiot, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11, w celach marketingowych usług administratora, przez okres trwania zgody. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam (-em) się z treścią regulaminu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  Studiuj na
  Oxford,
  Cambridge,
  Harvard,
  Stanford.
  • British Council
   Educational Agent