Wywiady

Beata Petkowa 19 lat, Stanford University Liceum im. Stefana Batorego w Warszawie Jaki system nauki poleciłabyś osobom marzącym o studiach w USA? Niech rozwiązywanie sekcji SAT stanie się Waszym codziennym rytuałem, angaż w działalność społeczną długofalową pasją, a zdobywanie dobrych ocen rzeczą oczywistą przy już i tak wysoko zarzuconej poprzeczce! Jaka była Twoja najważniejsza działalność Czytaj dalej…


O szkole

Założyciele The Swan School posiadają wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu uczniów do podjęcia studiów na najlepszych uczelniach świata. Wcześniej pod marką Edun Academy prowadzili zajęcia z przedmiotów programu matury międzynarodowej IB DP oraz przygotowywali do egzaminów maturalnych na studia w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Wielkiej Brytanii. Dla uczniów myślących globalnie o swojej edukacji prowadzone były także Czytaj dalej…


Stany Zjednoczone

Beata Petkowa, Stanford University Ada Tomczuk, University of Pennsylvania (UPENN) Aleksander Stadnicki, New York University (NYU)


Studia za granicą – Aktualności

___ 18.06.2015 r., Warszawa Zmiany w egzaminach SAT Scholastic Assessment Test to egzamin dla uczniów szkół średnich, honorowany przez uczelnie w Stanach Zjednoczonych. W 2016 roku nastąpią w nim znaczące zmiany zarówno w zakresie sekcji, jak i samych pytań. Testy mają w większym stopniu wykorzystywać zdobytą wiedzę w programach edukacyjnych liceów, jednak formuła egzaminu będzie Czytaj dalej…


Kanada

Michał Małyska, University of Toronto


Opinie

Recenzje o naszej szkole dostępne na naszym facebooku


Wielka Brytania

Caught exception: String could not be parsed as XML

Weronika Kuc, University College London (UCL) Watch Cyberbully (2015) Full Movie Online Streaming Online and Download Maciej Kryński, Saint Martin’s School of Art Maciej Mylik, University of Oxford Monika Zbytniewska, Imperial College London Agata Zielińska, University of Cambridge Miłosz Palej, University of Oxford Janek Przybyłowicz, Imperial College London Leon Zaporski, University of Oxford  


Medycyna

W The Swan School dbając o rozwój osobisty każdego ucznia przygotowaliśmy specjalny program rozwoju pozaszkolnych aktywności. Każdy wychowanek The Swan School przystępuje do wybranej przez siebie ścieżki pozaszkolnych działalności, których celem jest zweryfikowanie zainteresowań ucznia, wykreowanie odpowiedzialnych postaw społecznych oraz zweryfikowanie swoich przyszłych zainteresowań akademickich. Młodzież, która planuje studiować medycynę ma możliwość sprawdzenia swoich silnych Czytaj dalej…


Pozaszkolny rozwój ucznia

Częścią wspólną działalności wzbogacających aplikację i pozostałymi aktywnościami, które wykonują wszyscy uczniowie jest udział w: debatach międzyszkolnych, praktykach w organizacjach i firmach, wolontariatach i projektach prospołecznych, innych, własnych działaniach pozaszkolnych cechujących się kreatywnością i przywództwem. Uczniowie, działając poza szkołą, nawiązują współpracę z organizacjami współpracującymi z The Swan School, a ich indywidualne zaplanowanie i organizacja leży Czytaj dalej…


Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas!
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez podmiot, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11, w celach marketingowych usług administratora, przez okres trwania zgody. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam (-em) się z treścią regulaminu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  Studiuj na
  Oxford,
  Cambridge,
  Harvard,
  Stanford.
  • British Council
   Educational Agent