Kurs IMAT – medycyna we Włoszech

Chcesz zaaplikować na medycynę na włoskie uczelnie? Jeśli tak, musisz zdać egzamin wstępny IMAT, czyli International Medical Admissions Test. To wymóg konieczny, jeśli chcesz uzyskać dyplom szkoły wyższej we Włoszech.

Jak wygląda egzamin IMAT?

Egzamin IMAT odbywa się raz w roku, we wrześniu. Składa się z czterech sekcji:

 • Sekcja 1: Logical Reasoning and General Knowledge – jest skoncentrowana na wiedzy ogólnej, umiejętności rozwiązywania problemów, rozumienia argumentów, analizy danych oraz wnioskowania. Zawiera 22 pytania wielokrotnego wyboru.
 • Sekcja 2, 3, 4: Scientific Knowledge – sprawdza umiejętność zastosowania wiedzy naukowej z przedmiotów ścisłych: biologii, chemii, fizyki i matematyki. Składa się z 38 pytań wielokrotnego wyboru.

Przygotuj się do IMAT w The Swan School! Oferujemy:

 • autorski program zajęć, dopasowany do najnowszych wymogów egzaminacyjnych IMAT,
 • zespół doświadczonych nauczycieli, którzy umiejętnie łączą teorię z praktyką,
 • program zajęć dopasowany do indywidualnych potrzeb uczniów,
 • zajęcia indywidualne – zwiększające efektywność przyswajania wiedzy,
 • szeroką gamę materiałów dydaktycznych,
 • przyjazną, inspirującą atmosferę, sprzyjającą poszerzaniu wiedzy i umiejętności.

Zgłoś się już dziś, by rozpocząć karierę na wymarzonej uczelni medycznej we Włoszech!

Chcesz dowiedzieć się więcej o brytyjskiej maturze A-Levels? Napisz do nas!
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez podmiot, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11, w celach marketingowych usług administratora, przez okres trwania zgody. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam (-em) się z treścią regulaminu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  Studiuj na
  Oxford,
  Cambridge,
  Harvard,
  Stanford.
  • British Council
   Educational Agent