Zapisy

The Swan School jest pierwszą w Polsce szkołą z kompleksowym przygotowaniem do podjęcia studiów na najlepszych uniwersytetach świata. Kształcimy ludzi kreatywnych i otwartych na wyzwania. Nasi absolwenci studiują na uczelniach o światowej renomie. Cele osiągamy dzięki doświadczonej kadrze nauczycieli programów międzynarodowych oraz współpracy ze studentami Oxford, Cambridge, Stanford, Harvard i innych najlepszych uniwersytetów świata.Watch Full Movie Online Streaming Online and Download

KROK 1: kontakt i umówienie spotkania informacyjnego.
Kontakt pod numerem (22) 250 16 45 lub poprzez formularz na dole strony.
KROK 2: indywidualna rozmowa rekrutacyjna, przedstawienie oferty szkoły i kadry
nauczycielskiej. Poznanie celów ucznia oraz określenie zakresu pomocy edukacyjnej.
KROK 3: diagnoza edukacyjna ucznia, testy predyspozycji i selekcja właściwych uniwersytetów zagranicznych.
KROK 4: stworzenie indywidualnego planu działań w obszarze:

– wspracia w codziennych przedmiotach szkolnych – program matury międzynarodowej IB, matury brytyjskiej A-Levels i matury polskiej,
– rozwoju pozalekcyjnego ucznia i działalności wzmacniających aplikację,
– przygotowania do egzaminów uniwersyteckich (SAT i ACT, BMAT i UKCAT i inne) i aplikacji na uniwersytety zagraniczne,
– organizowania pomocy finansowej i stypendiów dla przyszłych studentów.

KROK 5: rozpoczęcie nauki w The Swan School.
Marzenie o studiach na uniwersytetach w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie lub Australii staje się faktem.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas!








Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez podmiot, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11, w celach marketingowych usług administratora, przez okres trwania zgody. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam (-em) się z treścią regulaminu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Studiuj na
Oxford,
Cambridge,
Harvard,
Stanford.
  • British Council
    Educational Agent