Oferta pracy – Nauczyciel fizyki

Jeśli:

fizyka jest Twoją pasją i potrafisz inspirować nią innych ludzi,
– masz wykształcenie kierunkowe,
– jesteś w stanie płynnie prowadzić zajęcia w języku angielskim,
– potrafisz skutecznie tłumaczyć trudne zagadnienia w prosty sposób,
– jesteś cierpliwy i potrafisz dostosować metodę nauczania do danego ucznia,
– jesteś osobą dokładną i cenisz sobie dobrą organizację pracy,
– dbasz o progres u swoich uczniów,
– potrafisz dostosować się do obowiązujących zasad,

… to być może jesteś osobą, której szukamy 🙂

Dlaczego my?

Jesteśmy grupą młodych ludzi, których połączyła pasja do edukacji i wspólne marzenia o pierwszej w Polsce popołudniowej szkole. Naszą misją jest kompleksowe przygotowanie uczniów do podjęcia studiów na najlepszych uniwersytetach w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Naszą największą ambicją jest stawianie na indywidualny rozwój uczniów. W procesie tym uczestniczysz od samego początku budując u młodego człowieka umiejętności w zakresie rozumienia i stosowania zasad fizyki w praktyce. Jest ona komponentem wielu egzaminu wstępnych na uczelnie zagraniczne, dlatego dzięki Twojej współpracy z uczniem przybliżasz go do spełnienia marzenia o studiowaniu.

Czego oczekujemy? Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz poniższe warunki:

– odpowiedziałeś TAK na wszystkie pytania z początku ogłoszenia,
– jesteś w trakcie lub ukończyłeś studia kierunkowe,
– czujesz się odpowiedzialny za progres Twojego ucznia,
– posiadasz umiejętność dopasowania metod nauczania do profilu ucznia,
– lubisz przygotowywać ciekawe i różnorodne materiały zgodne z zaplanowanym kursem,
– jesteś samodzielny i dobrze zorganizowany.

Bardzo mocno zwracamy uwagę na dopasowanie do naszego Zespołu i „stylu bycia” The Swan School, dlatego dokładnie zapoznaj się z opisem naszej kultury organizacyjnej i oceń czy do nas pasujesz.

  1. Szczerość – cenimy osoby, które potrafią przyznać się do błędów. Wszyscy je popełniamy, nie ma w tym nic złego.
  2. Auto-refleksyjność – wyciąganie wniosków z popełnionych błędów i ich ewaluacja.
  3. Chęć inicjatywy – lubimy osoby, które zamiast być kierowane, wolą wychodzić przed szereg i proponować własne rozwiązania i inwencje.
  4. Skrupulatność – działamy w obszarze wielowymiarowego konsultingu edukacyjnego. Mnogość codziennych obowiązków wymaga perfekcyjnego zorganizowania.
  5. Autonomiczność i odpowiedzialność – Przedsiębiorczy zapał to nie wszystko. Szukamy osób, które w codziennych relacjach współtworzą fair organizację i nie boją się brać odpowiedzialności. Wtedy rodzi się ich samodzielność.
  6. Chęć uczenia się – pomoc uczniom w dostaniu się na najlepsze uczelnie świata to wielowątkowy proces. Nie oczekujemy, że będziesz znać wszystkie wymogi i egzaminy, ale z podobną pasją do nas będziesz się ich uczył.

Co oferujemy?

Pracę w zgranym, wspierającym się zespole, wolnym od konfliktów i rywalizacji oraz z jasno postawionymi oczekiwaniami i zasadami współpracy.

Umowa: Umowa zlecenie (dla osób ze statusem studenta) lub współpraca B2B (własna działalność gospodarcza).

Forma pracy: praca stacjonarna w naszej szkole w centrum Warszawy od poniedziałku do piątku od 14 do 20 oraz soboty od 8 do 15.

Jak aplikować?

CV wyślij na adres: kontakt@theswanschool.edu.pl , w temacie wiadomości wpisz „Nauczyciel fizyki” – Twoje imię i nazwisko.

UWAGA! Odpowiadamy wyłącznie na kompletne aplikacje. Lubimy uczciwe zasady i jasno oczekujemy, że poświęcisz czas na ważne dla nas pytania. Tylko takie aplikacje weźmiemy pod uwagę.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez podmiot, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11, w celach marketingowych usług administratora, przez okres trwania zgody. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam (-em) się z treścią regulaminu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Studiuj na
Oxford,
Cambridge,
Harvard,
Stanford.
  • British Council
    Educational Agent