Doradca aplikacyjny na studia w Kanadzie

Jeśli:

– studiujesz w Kanadzie,
– ukończyłeś polską maturę lub maturę międzynarodową IB,
– posiadasz wiedzę nt. wymogów aplikacyjnych dla polskich uczniów w Kanadzie,
– potrafisz opowiedzieć o swoim kierunku i inspirować nim innych,
– możesz pomóc w selekcji uczelni najlepiej odpowiadających potrzebom i aspiracjom ucznia,
– umiesz opowiedzieć, jaki potencjał akademicki powinien posiadać uczeń aplikując na pierwszy rok studiów,
– jesteś osobą dokładną i cenisz sobie dobrą organizację pracy,
– potrafisz dostosować się do obowiązujących zasad,

… to być może jesteś osobą, której szukamy 🙂

Dlaczego my?

Jesteśmy grupą młodych ludzi, których połączyła pasja do edukacji i wspólne marzenia o pierwszej w Polsce popołudniowej szkole. Naszą misją jest kompleksowe przygotowanie uczniów do podjęcia studiów na najlepszych uniwersytetach w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Kanadzie. Naszą największą ambicją jest stawianie na indywidualny rozwój uczniów oraz zapewnienie im jak najlepszego startu na studiach zagranicą.

Czego oczekujemy? Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz poniższe warunki:

– odpowiedziałeś TAK na wszystkie pytania z początku ogłoszenia,

– lubisz pracować z ambitnymi, młodymi osobami i czujesz się odpowiedzialny za progres Twoich podopiecznych,

– jesteś samodzielny i dobrze zorganizowany.

Bardzo mocno zwracamy uwagę na dopasowanie do naszego Zespołu i „stylu bycia” The Swan School, dlatego dokładnie zapoznaj się z opisem naszej kultury organizacyjnej i oceń czy do nas pasujesz.

  1. Szczerość – cenimy osoby, które potrafią przyznać się do błędów. Wszyscy je popełniamy, nie ma w tym nic złego
  2. Auto-refleksyjność – wyciąganie wniosków z popełnionych błędów i ich ewaluacja
  3. Chęć inicjatywy – lubimy osoby, które zamiast być kierowane, wolą wychodzić przed szereg i proponować własne rozwiązania i inwencje
  4. Skrupulatność – działamy w obszarze wielowymiarowego konsultingu edukacyjnego. Mnogość codziennych obowiązków wymaga perfekcyjnego zorganizowania.
  5. Autonomiczność i odpowiedzialność – Przedsiębiorczy zapał to nie wszystko. Szukamy osób, które w codziennych relacjach współtworzą fair organizację i nie boją się brać odpowiedzialności. Wtedy rodzi się ich samodzielność.
  6. Chęć uczenia się – pomoc uczniom w dostaniu się na najlepsze uczelnie świata to wielowątkowy proces. Nie oczekujemy, że będziesz znać wszystkie wymogi i egzaminy, ale z podobną pasją do nas będziesz się ich uczył.

Co oferujemy?

Pracę w zgranym, wspierającym się zespole, wolnym od konfliktów i rywalizacji oraz z jasno postawionymi oczekiwaniami i zasadami współpracy.

Umowa: Umowa zlecenie

Forma pracy: praca online, godziny pracy dopasowane do Ciebie i Twoich uczniów

Jak aplikować?

CV wyślij na adres: kontakt@theswanschool.edu.pl , w temacie wiadomości wpisz „Doradca aplikacyjny Kanada” – Twoje imię i nazwisko.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez podmiot, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11, w celach marketingowych usług administratora, przez okres trwania zgody. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam (-em) się z treścią regulaminu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Studiuj na
Oxford,
Cambridge,
Harvard,
Stanford.
  • British Council
    Educational Agent