Kurs FCE, CAE, CPE

Zdaj egzamin językowy First, Advanced lub Proficiency –

przygotowania indywidualne lub w małych grupach do 3 osób!

 

UCZYMY RÓWNIEŻ ONLINE!

 

  • DLACZEGO WARTO ZDAĆ EGZAMIN CAMBRIDGE ENGLISH QUALIFICATIONS?

– certyfikat udowadnia, że znasz angielski na tyle dobrze, aby podjąć pracę lub studia w środowisku anglojęzycznym,
– zdany egzamin honoruje ponad 20 000 organizacji na świecie, a są nimi pracodawcy, uniwersytety oraz instytucje rządowe,
– w Polsce otrzymany certyfikat uznaje ponad 150 uczelni wyższych oraz 2000 uniwersytetów na świecie,
– akceptują go największe firmy w Polsce i na świecie m.in. KPMG, Bank Millenium, Coca-Cola, Adidas, Hewlett-Packard Poland, Siemens sp. z o.o.
– zając egzamin Cambridge można uzyskać zaliczenie zajęć z języka angielskiego na uniwersytetach w Polsce oraz uzyskać zwolnienie z egzaminów z angielskiego, a także brać udział w wymianach międzynarodowych.

  • JAK WYGLĄDAJĄ EGZAMINY?

Wszystkie egzaminy Cambridge FCE, CAE i CPE składają się zawsze czterech części, różnią się poziomem trudności oraz czasem przeznaczonym na daną sekcję:

1. READING and USE OF ENGLISH – Czytanie ze zrozumieniem i test gramatyczno – leksykalny trwa od 1 godz. 15 min. do 1 godz. 30 min. Sekcja stanowi 40% łącznej punktacji.
2. WRITING – Pisanie trwa od 1 godz. 20 min. do 1 godz. 30 min. Sekcja stanowi 20% łącznej punktacji.
3. LISTENING – Słuchanie trwa zawsze 40 min. Sekcja stanowi 20% łącznej punktacji.
4. SPEAKING – Mówienie trwa od 14 do 16 min. Sekcja stanowi 20% łącznej punktacji.

 

Przygotowując się z The Swan School jesteś pod opieką najbardziej doświadczonych Tutorów oraz otrzymujesz kompleksowe materiały potrzebne do uzyskania certyfikatu z najwyższą oceną!

 

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez podmiot, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11, w celach marketingowych usług administratora, przez okres trwania zgody. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam (-em) się z treścią regulaminu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Studiuj na
Oxford,
Cambridge,
Harvard,
Stanford.
  • British Council
    Educational Agent