Angielski specjalistyczny

Zajęcia dla uczniów, studentów i dorosłych dopasowane do indywidualnych potrzeb w obszarze biznesu, medycyny, inżynierii i prawa

UCZYMY RÓWNIEŻ ONLINE!

W The Swan School prowadzimy kursy specjalistycznego języka angielskiego dla:

 • przyszłych studentów, którzy chcą nabyć fachową terminologię kierunkową,
 • studentów piszących pracę dyplomową w języku angielskim, aby usprawnić własny research,
 • chcących poszerzyć znajomość terminologii i jej zastosowania w pracy w swojej branży:
  • business english
  • angielski dla prawników
  • angielski dla lekarzy
  • angielski dla inżynierów

Specjalistyczne zajęcia językowe związane z obszarami biznesu, prawa, medycyny i inżynierii prowadzimy na wszystkich poziomach zaawansowania. Kierujemy go zarówno do uczniów jak i osób dorosłych, pracowników danej dziedziny zainteresowanych terminologią z wybranej dziedziny.

Zajęcia prowadzą praktycy z danego obszaru, a materiały w pełni zapewnione są przez The Swan School!

Skontaktuj się już teraz, by zapisać się na nasze zajęcia!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez podmiot, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11, w celach marketingowych usług administratora, przez okres trwania zgody. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam (-em) się z treścią regulaminu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Studiuj na
Oxford,
Cambridge,
Harvard,
Stanford.
 • British Council
  Educational Agent