Kadra

Maciej Dziedzic,
założyciel szkoły
Ukończył zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim (2006 r.) i Northeastern Illinois University (2008 r.). Po powrocie do Polski z uczelni w USA zaangażował się w profesjonalizację polskiej branży korepetycyjnej, zakładając pierwszą w kraju akademię korepetycji. Po kilku latach przerodził ją w największą do dzisiaj sieć wspomagającą naukę w polskim programie kuratoryjnym. Edun Korepetycje działa obecnie w 30 miastach Polski. W 2015 r. został współzałożycielem popołudniowej szkoły The Swan School przeznaczonej dla uczniów przygotowujących się do matury międzynarodowej (ang. IB), których celem są studia na najlepszych uczelniach świata. Oprócz tworzenia przedsięwzięć edukacyjnych, cały czas aktywnie uczy. Pasję pedagogiczną zgłębia poprzez tworzenie programów metodycznych do wielu egzaminów, w tym matury amerykańskiej SAT, do której jako pierwszy w Polsce przygotował podopiecznych na podstawie autorskiego programu. Jego absolwenci studiują na Harvard, Stanford, UPENN, NYU i wielu innych renomowanych amerykańskich uniwersytetach.
Patrycja Górska,
opieka metodyczna i jakość kształcenia
Dyplomowany koordynator Organizacji Matury Międzynarodowej (International Baccalaureate, IB DP). Posiada tytuł magistra filologii angielskiej. Studiowała na Uniwersytecie w Glasgow. Jej doświadczenie dydaktyczne, certyfikowana znajomość metodologii matury międzynarodowej oraz pozycja konsultanta studiów zagranicznych wpłynęła na dalszy rozwój zawodowy. W 2013 roku otworzyła anglojęzyczny oddział Edun Academy dla uczniów, których celem jest edukacja w Wielkiej Brytanii. Inspirując się nowoczesnymi metodami nauczania, kogniwistyką w zakresie przyswajania wiedzy oraz zauważeniu potrzeby indywidualnego podejścia do ucznia, od 2015 roku współtworzy The Swan School. W szkole tej jest odpowiedzialna za przygotowanie nauczycieli do prowadzenia zajęć metodą deeper learningu oraz odpowiada za postęp podopiecznych. Jej wychowankowie studiują głównie w Wielkiej Brytanii na takich uniwersytetach, jak Cambridge, Oxford, Imperial czy UCL.
Monika Śliwińska,
koordynator projektów pozalekcyjnych
Studiowała pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie studentka psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Związana z Fundacją Kierunek-Rozwój, gdzie pracuje jako trener, prowadząc warsztaty dla uczniów z zakresu profilaktyki uzależnień, radzenia sobie ze stresem oraz profilaktyki przemocy. Współpracuje z działem marketingu Uniwersytetu SWPS, wspierając działania promocyjne, a także aktywnie uczestniczy w projekcie Strefa Młodzieży SWPS, kierowanym do licealistów.
5H0A3807A
Janet Liao,
konsultant z zakresu Admission Essay
Ukończyła studia licencjackie (BA) na Cornell University oraz magisterskie z zakresu dziennikarstwa na Medill School of Journalism na Northwestern University. Współpracuje z kadrą The Swan School od lat. Referowane przez Janet eseje zyskały pozytywne oceny od admission officers takich uniwersytetów jak Stanford, University of Pennsylvania, Univeristy of Toronto i innych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas!
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez podmiot, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11, w celach marketingowych usług administratora, przez okres trwania zgody. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam (-em) się z treścią regulaminu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  Studiuj na
  Oxford,
  Cambridge,
  Harvard,
  Stanford.
  • British Council
   Educational Agent