Doradcy aplikacyjni

Stany Zjednoczone:

USA-Ada-Tomczuk,-University-of-Pennsylvania1
USA-Aleksander-Stadnicki1
Uniwersytet Stanford - USA Beata Petkowa
USA-Edyta

Wielka Brytania:

UK-Weronika-Kuc,-University-College-London1
UK-Monika-Zbytniewska,-Imperial-College-London1
UK-Miàosz-Palej,-University-of-Oxford1
UK-Maciej-Mylik,-University-of-Oxford1
UK-Hania-Wyciszok,-University-of-Cambridge1
UK-Jan-Przybyàowicz,-Imperial-College-London1
uk_julia_warwick (2)
pawel_ucl (2)
jerzy_warwick (2)
Joanna, University of Cambridge (1)
Artur, London School of Economics
Ania, University of Cambridge 3
Agata, University of Cambridge (1)
katarzyna-warwick-business-school_

Europa kontynentalna:

EUR-Kasia-Krzywicka2,-University-of-Groningen-Holandia1
EUR-Paulina-Koryczan,-Universiteit-Utrecht1

Kanada:

KANADA-Michaà-Maàyska,-University-of-Toronto1

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas!
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez podmiot, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11, w celach marketingowych usług administratora, przez okres trwania zgody. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam (-em) się z treścią regulaminu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  Studiuj na
  Oxford,
  Cambridge,
  Harvard,
  Stanford.
  • British Council
   Educational Agent