Korepetycje Fizyka A-Levels

Zdajesz maturę brytyjską A-Levels? Jednym z najczęściej wybieranych przez uczniów przedmiotów jest fizyka. Zapewnij sobie kompleksową pomoc, korzystając z korepetycji w The Swan School.

Nowatorskie podejście do nauczania, zajęcia dopasowane do indywidualnych potrzeb ucznia i praktyczne nastawienie na egzaminacyjny wynik – oto Twój klucz do maturalnego rezultatu, który będzie Twoją przepustką do nauki na najlepszych uczelniach świata.

Kurs fizyki A-Level w The Swan School to:

  • program dostosowany do najnowszych wymogów programu A-Level,
  • rozkład zajęć adekwatny do planu nauczania A-Level,
  • prosty, jasny i przejrzysty przekaz najważniejszych matematycznych koncepcji,
  • koncentracja na kluczowych zagadnieniach egzaminacyjnych – tych, bez których nie może się obejść żaden test,
  • dostęp do materiałów edukacyjnych, ułatwiających pracę z korepetytorem i samodzielną,
  • rewelacyjna atmosfera, sprzyjająca zdobywaniu i utrwalaniu wiedzy.

Teoria to nie wszystko…

Dlatego w The Swan School matematyki uczymy praktycznie, w 3 etapach prowadząc Cię w kierunku edukacyjnego sukcesu.

Matematyka - przygotowanie do matury IB (korepetycje)
Wiedza teoretyczna:
– zrozumiesz kluczowe koncepcje fizyczne wymagane na egzaminie A-Level,
– przyswoisz najważniejszą terminologię i schematy działania,
– nauczysz się efektywnych strategii rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.
Matematyka - przygotowanie do matury IB korepetycje w Warszawie
Praktyka:
– zaczniesz podchodzić do problemów fizycznych praktycznie i pragmatycznie,
– nauczysz się, jak wykorzystać kluczowe koncepcje fizyki do radzenia sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi zadaniami,
– opanujesz do perfekcji zarządzanie czasem i umiejętności analizy danych.
Wysokie wyniki korepetycji IB
Wysoki wynik
Zdasz egzamin, uzyskując wysoki wynik podczas egzaminu końcowego, otwierając sobie drogę do nauki na wymarzonej uczelni.

Czym jest matura A-Level?

A-Level (Advanced Level) to egzamin, który zdają uczniowie w Wielkiej Brytanii, planujący zdawać na studia wyższe. To matura brytyjska, uznawana na uczelniach jako jedno z głównych kryteriów, branych pod uwagę przy rekrutacji. Co istotne, tego rodzaju test nie tylko zwiększa szanse na dostanie się na studia w Anglii, ale również w Europie i USA. Przygotowanie do matury A-Level dla obcokrajowców, może więc być doskonałym początkiem nauki za granicą, w wybranym państwie świata.

Wybór przedmiotów na maturę A-Level

W ramach egzaminów A-Level uczniowie mają obowiązek wybrać trzy lub cztery pokrewne przedmioty spośród obszarów nauki, takich jak: matematyka (nauki ścisłe), nauki humanistyczne, języki lub sztuka. Wybór przedmiotów na maturę brytyjską jest bardzo ważny, ponieważ rozpoczyna się dla ucznia proces specjalizacji, który jest kontynuowany na studiach wyższych. Zanim więc dokonasz selekcji przedmiotów na egzaminy A-Level, dobrze się zastanów!

Matura A-Level – możliwość głębszego poznania przedmiotu

Przygotowanie do matury A-Level jest szansą na głębsze poznanie przedmiotu i obszaru zainteresowań. W wypadku tego egzaminu nie tylko to jest więc istotne, do czego przyda się jego świadectwo, ale również jak zdać A-Level, żeby otworzyć sobie możliwości rozwoju i wykonywania wymarzonej pracy w przyszłości.

Arkana matury A-Level – kiedy rozpocząć przygotowania do egzaminów?

Dzięki maturze A-Level uczniowie mają okazję pogłębienia wiedzy w wybranej przez siebie dyscyplinie naukowej. Ponadto, pozytywnie ocenione egzaminy A-Level przyczyniają się także do łatwiejszego dostania się na studia w Anglii, Europie czy USA. Jeśli więc chcesz korzystać w pełni ze swoich atutów i dowiedzieć się dokładnie, jak zdać A-Level, wskazane jest zacząć przygotowania najpóźniej w wieku 16 lat!

Chcesz dowiedzieć się więcej o Maturze Międzynarodowej IB? Napisz do nas!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez podmiot, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11, w celach marketingowych usług administratora, przez okres trwania zgody. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam (-em) się z treścią regulaminu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Studiuj na
Oxford,
Cambridge,
Harvard,
Stanford.
  • British Council
    Educational Agent