Internal Assessment z biologii

The Swan School organizuje zajęcia przygotowawcze z tworzenia Internal Assessment z biologii!

Część teoretyczna obejmuje następujące zagadnienia:

– jaki temat IA wybrać?
– jak przygotować się do eksperymentu?
– jak prawidłowo go przeprowadzić, jakie czynniki mogą nam zepsuć eksperyment?
– podstawowa statystyka biologiczna i jej zastosowanie
– pisanie i edycja pracy w Wordzie, analiza danych w Excelu itd.
– szukanie informacji w książkach i internecie, sposoby cytowania
– prezentacja własnych wyników


W części praktycznej zaś zaprojektujemy kilka efektywnych eksperymentów, które wykonamy w The Swan School. Celem jest zasymulowanie przykładowej pracy Inernal Assessment. Uczniowie następnie wykorzystają wiedzę z zajęć teoretycznych do napisania własnej krótkiej pracy z wynikami. Celem tego kursu jest nie tylko przygotowanie do stworzenia IA, ale również budowanie umiejętności tworzenia ciekawych prezentacji naukowych i ich wygłaszanie. Następstwem jest większa pewność siebie, kiedy uczniowie będą wygłaszać swobodnie swoje prezentacje.

Skontaktuj się z nami w sprawie zajęć pod numerem telefonu 22 250 16 45 lub napisz do nas wiadomość na kontakt@theswanschool.edu.pl i zarezerwuj miejsce dla siebie! 

Chcesz dowiedzieć się więcej o Maturze Międzynarodowej IB? Napisz do nas!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez podmiot, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11, w celach marketingowych usług administratora, przez okres trwania zgody. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam (-em) się z treścią regulaminu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Studiuj na
Oxford,
Cambridge,
Harvard,
Stanford.
  • British Council
    Educational Agent