Warsztaty rozwojowe

 • Warsztaty artystyczne, Teatr Powszechny (aktorskie, dramaturgiczne i scenograficzne)

– uczestnictwo w warsztatach aktorskich, scenograficznych, edukacyjnych (warsztaty aktorskie z Bartoszem Porczykiem – odpłatne; warsztaty teatralne (dla przyszłych reżyserów i aktorów) „TUMULT – Teatr w muzeum”, współorganizowane z Muzeum POLIN; warsztaty w scenografii konkretnych spektakli)
– możliwość współpracy z Pracownią Podejrzanych Praktyk Teatralnych – swoistym laboratorium dla przyszłych dramatopisarzy i dramaturgów

 

 • Akademia Psychologa

– asystowanie przy badaniach naukowych psychologom Uniwersytetu SWPS,
– tworzenie własnego mini projektu badawczego, dobór próby, zbieranie danych, wyciąganie wniosków, pisanie raportu pod okiem psychologa z Uniwersytetu SWPS.

 

 • Akademia Architekta

Chcemy zachęcić uczniów, żeby w ramach akademii architekta szkolili rysunek, perspektywę, poznali podstawy projektowania wnętrz, przestrzeni, a finalnie złożyli swoje własne portfolio pod okiem doświadczonych architektów. Młody architekt wnętrz (absolwent WSEiZ) z własną firmą R-Design, który podjął się poprowadzenia warsztatów i myśli nad ich programem.

 

 • Warsztaty promedyczne:

Cykl warsztatów, które uczniom zorientowanym promedycznie przybliżą podstawową wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii i medycyny. Podczas bezpośredniego kontaktu z praktykiem, uczniowie będą mogli poznać tajniki pracy w zawodzie ratownika medycznego.

 

 • Akademia prowadzenia start-upu

W ramach tego programu wprowadzimy uczniów nie tylko w teoretyczne zagadnienia związane z prowadzeniem własnej działalności, ale również stworzymy realne warunki do stworzenia własnego przedsięwzięcia (start – up’u). Pomożemy sfinansować projekt, podpowiemy, jak go wprowadzić w życie, zareklamować i przede wszystkim – dobrze sprzedać. Już na etapie liceum uczniowie będą więc mieli możliwość zostać przedsiębiorcami, a ich wschodzące biznesy mogą stać się na prawdę dobrze działającym przedsięwzięciem w przyszłości. Wierzymy w naszych uczniów, dlatego ich sukces ma dla nas znacznie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o działalnościach wzmacniających aplikację? Napisz do nas!
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez podmiot, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11, w celach marketingowych usług administratora, przez okres trwania zgody. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam (-em) się z treścią regulaminu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  Studiuj na
  Oxford,
  Cambridge,
  Harvard,
  Stanford.
  • British Council
   Educational Agent