Warsztaty aktorskie

Acting School Prep Program

Twoim marzeniem jest studiowanie aktorstwa? Lubisz teatr i pragniesz rozwijać swoje umiejętności artystyczne? Chcesz nauczyć się interpretacji tekstu? Te warsztaty są właśnie dla Ciebie!

W The Swan School rozwiniemy Twoje zdolności aktorskie i przygotujemy Cię na przesłuchania i rozmowy kwalifikacyjne na prestiżowych uczelniach na całym świecie.

Co proponujemy w naszym programie?

Trening improwizacji, który skutecznie wpłynie na Twoją naturalność i spontaniczność w czasie wstępu. Pokażemy Ci także jak korzystać z mowy ciała podczas opowiadania historii.

Modulowanie głosem, czyli spersonalizowane podejście do aktorstwa z dykcją. Ćwiczenia wokalne wzmocnią Twoją wymowę, intonację i akcent w dialekcie standardu amerykańskiego.

Storytelling Through Song z wykorzystaniem technik oddychania, frazowania i interpretacji tekstów.

Przygotowanie do przesłuchania, czyli przygotowanie młodych aktorów do środowiska przesłuchań poprzez próbne wywiady i sprawdzanie wiedzy.

Analiza skryptów to podstawowy krok do „stworzenia roli”, którą aktor musi wykonać jeszcze przed pierwszą próbą.

Zgłębianie tekstów klasycznych, kurs ten pomoże Ci wybrać najlepsze monologi szekspirowskie do przyszłych przesłuchań.

Praca z tekstami współczesnymi skupi się na narzędziach, które pomogą Ci przygotować „zabójczy monolog” na egzamin w szkole aktorskiej.

Program prowadzimy z pełną energią! Skupiamy się na nauce swobody i pewności siebie, a kształt zajęć dopasowujemy do potrzeb każdego ucznia, ponieważ zawsze pracujemy indywidualnie. Masz pytania? Skontaktuj się z nami! 

Chcesz dowiedzieć się więcej o działalnościach wzmacniających aplikację? Napisz do nas!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez podmiot, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11, w celach marketingowych usług administratora, przez okres trwania zgody. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam (-em) się z treścią regulaminu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Studiuj na
Oxford,
Cambridge,
Harvard,
Stanford.
  • British Council
    Educational Agent