Olimpiada i Konkurs Kuratoryjny z języka angielskiego

Przygotujemy Cię do OJAJ – Olimpiady Języka Angielskiego dla Juniorów i Konkursu Kuratoryjnego z języka angielskiego

UCZYMY RÓWNIEŻ ONLINE!

Uczniów przygotowujemy do każdego etapu olimpiady – począwszy od szkolnego, aż po ogólnopolski, kładąc nacisk na rozwój wszystkich wymaganych kompetencji.

Chcąc osiągnąć sukces na olimpiadzie przedmiotowej, warto zaufać The Swan School. Zapewnimy kompleksowy program przygotowawczy, dzięki któremu tytuł laureata będzie w zasięgu ręki. Skontaktuj się, by uzyskać więcej informacji i zapisać się na zajęcia!

Olimpiady przedmiotowe to propozycja dla ambitnych uczniów, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na sukces akademicki. Uczestnictwo w nich to także przygoda oraz możliwość poszerzenia wiedzy i kompetencji.

Sukces na olimpiadzie przyniesie dodatkowe punkty podczas rekrutacji do prestiżowych liceów – także tych oferujących naukę nakierowaną na zdawanie Matury Międzynarodowej IB.

Korzyści z przygotowania do olimpiady i konkursu kuratoryjnego w The Swan School:

 • program zajęć dostosowany do wymagań stawianych przez organizatorów olimpiady,
 • zajęcia indywidualne gwarantują program dopasowany do potrzeb edukacyjnych każdego ucznia,
 • doświadczeni nauczyciele z pasją, którzy krok po kroku pomogą poszerzyć kompetencje i rozbudzą zainteresowanie przedmiotem,
 • lekcje prowadzone z wykorzystaniem nowoczesnych metod dydaktycznych i zaawansowanych technologii – uczymy praktycznie, stawiając na dogłębne zrozumienie problematyki zajęć, co przynosi długofalowe korzyści.

Laureaci olimpiad, zgodnie z rozporządzeniem MEN:

 • otrzymują ocenę celującą z języka angielskiego,
 • zostają zwolnieni z egzaminu w części językowej, otrzymując automatycznie maksimum punktów,
 • otrzymują wstęp do dowolnej szkoły ponadgimnazjalnej w Polsce bez konieczności przechodzenia procesu rekrutacyjnego.

Jak przebiega olimpiada z języka angielskiego?

Na uczniów czekają trzy etapy:

Etap 1 – szkolny

Polega na wypełnieniu testu składającego się z 60 pytań. Za każdą poprawną odpowiedź uczeń otrzymuje 1 punkt. Na rozwiązanie zadań uczestnik otrzymuje 45 minut. Warunkiem kwalifikacji do etapu drugiego jest uzyskanie co najmniej 45 punktów.

Etap 2 – okręgowy

Sprawdza zarówno umiejętność posługiwania się językiem obcym, jak i wiedzę z innych dziedzin. Składa się z trzech części. Są to:

 • test online – 75 pytań do rozwiązania w 45 minut; do uzyskania 75 punktów – należy go rozwiązać w szkole, w obecności nauczyciela,
 • przygotowanie filmu będącego prezentacją wyników zrealizowanego przez siebie projektu – maksymalny wynik z tej części to 30 punktów,
 • rozmowa z egzaminatorem za pośrednictwem Skype – przechodzą do niej uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 75% z części I i II. Można za nią uzyskać łącznie 45 punktów.

Do III etapu Olimpiady przechodzą uczniowie, którzy ze wszystkich trzech części uzyskali co najmniej 80% punktów.

Etap 3 – finałowy

Składa się z dwóch części. Są to:

 • test pisemny – rozwiązywany on-line, pod opieką nauczyciela,
 • egzamin ustny przez komunikator Skype – to rozmowa na jeden z wylosowanych tematów. Dotyczą one kultury i obszaru językowego UK oraz USA. Tematy zostaną podane przed rozpoczęciem III etapu.

Laureatami konkursu zostają uczniowie, którzy zdobędą co najmniej 80% punktów z obu części. Tytuł finalisty otrzymują uczestnicy z minimum 65% punktów.

 

Skontaktuj się już teraz, by zapisać się na nasze zajęcia!

Chcesz dowiedzieć się więcej o działalnościach wzmacniających aplikację? Napisz do nas!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez podmiot, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11, w celach marketingowych usług administratora, przez okres trwania zgody. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam (-em) się z treścią regulaminu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Studiuj na
Oxford,
Cambridge,
Harvard,
Stanford.
 • British Council
  Educational Agent