Przedmiotowe Konkursy Kuratoryjne / Olimpiady przedmiotowe

Przygotujemy Cię do każdej olimpiady przedmiotowej dla szkół podstawowych i liceów

UCZYMY RÓWNIEŻ ONLINE!

Nasza oferta obejmuje szereg kursów, pozwalających przygotować się do wszystkich obecnie dostępnych olimpiad dla uczniów podstawówek i liceów:

 • Konkurs kuratoryjny z matematyki
 • Konkurs kuratoryjny z ekonomii
 • Konkurs kuratoryjny z chemii
 • Konkurs kuratoryjny z fizyki
 • Konkurs kuratoryjny z biologii
 • Konkurs kuratoryjny z historii
 • Konkurs kuratoryjny z informatyki
 • OJAJ – Olimpiada Języka Angielskiego dla Juniorów
 • Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego

Uczniów przygotowujemy do każdego etapu olimpiady – począwszy od szkolnego, aż po ogólnopolski, kładąc nacisk na rozwój wszystkich wymaganych kompetencji.

Chcąc osiągnąć sukces na olimpiadzie przedmiotowej, warto zaufać The Swan School. Zapewnimy kompleksowy program przygotowawczy wraz z materiałami, dzięki którym tytuł laureata będzie w zasięgu ręki. Skontaktuj się, by uzyskać więcej informacji i zapisać się na zajęcia!

Olimpiady przedmiotowe to propozycja dla ambitnych uczniów, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na sukces akademicki. Uczestnictwo w nich to także przygoda oraz możliwość poszerzenia wiedzy i kompetencji.

Z myślą o potrzebach uczniów, The Swan School oferuje kursy przygotowawcze do olimpiad przedmiotowych. Zajęcia w naszej szkole pomogą Ci się przygotować na olimpijskie wyzwania z angielskiego, matematyki czy chemii i zwiększą szansę na uzyskanie tytułu laureata.

Sukces na olimpiadzie przyniesie dodatkowe punkty podczas rekrutacji do prestiżowych liceów – także tych oferujących naukę nakierowaną na zdawanie matury międzynarodowej.

Korzyści z przygotowania do olimpiady w The Swan School:

 • program zajęć dostosowany do wymagań stawianych przez organizatorów olimpiad przedmiotowych,
 • zajęcia indywidualne lub prowadzone w niewielkich grup gwarantują program dopasowany do potrzeb edukacyjnych każdego ucznia,
 • doświadczeni nauczyciele z pasją, którzy krok po kroku pomogą poszerzyć kompetencje i rozbudzą zainteresowanie przedmiotem,
 • lekcje prowadzone z wykorzystaniem nowoczesnych metod dydaktycznych i zaawansowanych technologii – uczymy praktycznie, stawiając na dogłębne zrozumienie problematyki zajęć, co przynosi długofalowe korzyści.

Skontaktuj się już teraz, by zapisać się na nasze zajęcia przygotowawcze do olimpiad!

Chcesz dowiedzieć się więcej o działalnościach wzmacniających aplikację? Napisz do nas!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez podmiot, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11, w celach marketingowych usług administratora, przez okres trwania zgody. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam (-em) się z treścią regulaminu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Studiuj na
Oxford,
Cambridge,
Harvard,
Stanford.
 • British Council
  Educational Agent