Projekty własne

Przygotuj swój własny projekt badawczy z matematyki lub fizyki

ZAJĘCIA PROWADZIMY ROWNIEŻ ONLINE!

W The Swan School wiemy jak ważna jest umiejętność prowadzenia własnych badań i researchu, dlatego proponujemy zajęcia, które zbudują silne kompetencje w oparciu o interesujący dla ucznia temat. 

Umiejętności, które uczeń nabędzie podczas kursu:

 • poprawne stawianie pytań badawczych,
 • prowadzenie obserwacji i ich analizowanie,
 • umiejętność pisania sprawozdań z postępu pracy,
 • prowadzenie własnych badań i doświadczeń,
 • umiejętność pisania prac zawierających wprowadzenie teoretyczne, opis problemu badawczego, metodologię badań, opis otrzymanych wyników, analizę danych, prezentację graficzną, dyskusję rezultatów, ewaluację oraz podsumowanie,
 • odbiór informacji zwrotnych od nauczyciela i zastosowanie ich w swojej pracy.

Nauczyciel na każdym kroku moderuje ucznia, ale również ocenia jego zaangażowanie, wykonanie, komunikatywność, analizę oraz ewaluację. Dzięki temu, uczeń będzie świetnie przygotowany na przykład do Internal Assesment w programie Matury Międzynarodowej, ale również poszerzy własne portfolio aktywności pozaszkolnych i przede wszystkim pogłębi pasję ucznia!

 

Skontaktuj się już teraz, by zapisać się na nasze zajęcia!

Chcesz dowiedzieć się więcej o działalnościach wzmacniających aplikację? Napisz do nas!
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez podmiot, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11, w celach marketingowych usług administratora, przez okres trwania zgody. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam (-em) się z treścią regulaminu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  Studiuj na
  Oxford,
  Cambridge,
  Harvard,
  Stanford.
  • British Council
   Educational Agent