Program rozwoju talentów i umiejętności

Interdyscyplinarny projekt mieszczący się w obszarze Personality Development obejmuje pięć elementów:

1.Warsztaty: ZOSTAŃ LIDEREM rozwijające podstawowe umiejętności przywódcze:

 • sztukę komunikowania,
 • inteligencję emocjonalną (testy samokontroli, znoszenia frustracji, wytrwałości, empatii, koncentracji)
 • negocjacje w oparciu o dedykowane scenariusze,
 • umiejętności retoryczne – jak skupiać uwagę słuchaczy, dobry temat, pauza,
  prowadzenie narracji, style wypowiedzi etc.
 • pracę w zespole oraz,
 • trening dykcji i emisji głosu z wykorzystaniem warsztatów dla dziennikarzy i studentów,
 • wybrane elementy savoir vivre’u.

2. Szkolenie: ODKRYJ SWÓJ TALENT obejmujące:

 • analizę ankiety SWOT,
 • wykład i dyskusję w grupie,
 • konsultacje indywidualne.

3. Case studies: ZARZĄDZAJ WŁASNYM CZASEM w oparciu o wybrane scenariusze sytuacyjne.

4. Warsztaty: PROBLEMY STWARZAJĄ MOŻLIWOŚCI, KAIZEN jako filozofia zmiany,  jak skomplikowane problemy rozwiązywać metodą małych kroków – analiza na podstawie praktycznych scenariuszy życiowych.

5. Projekt: WYKORZYSTAJ ZDOBYTĄ WIEDZĘ W PRAKTYCE, dobrze opracowany projekt angażujący wszystkich uczestników grupy, rozwijający sztukę słuchania, współpracy i pozwalający wyłonić naturalnego lidera.

Skontaktuj się już teraz, by zapisać się na zajęcia rozwoju talentów

Chcesz dowiedzieć się więcej o działalnościach wzmacniających aplikację? Napisz do nas!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez podmiot, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11, w celach marketingowych usług administratora, przez okres trwania zgody. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam (-em) się z treścią regulaminu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Studiuj na
Oxford,
Cambridge,
Harvard,
Stanford.
 • British Council
  Educational Agent