University of the Arts London

University of the Arts London jest największym i najlepszym w Europie uniwersytetem skupiającym się w edukacji w dziedzinie sztuki, designu, mody, komunikacji i sztuk performatywnych. W jego skład wchodzi 6 collage: Camberwell College of Arts, Central Saint Martins, Chelsea College of Arts, London College of Communication, London College of Fashion and Wimbledon College of Arts. Każdy wyspecjalizowany I kształcący w innych dziedzinach sztuki.

• University of the Arts London
  • Dane teleadresowe
  • tel: +44 (0)207 514 6000
  • 272 High Holborn
  • London WC1V 7EY
  • Wielka Brytania
  • Pozycja w rankingach
  • 80 2016 League Table Ranking(2015/16, Świat)

Kształcenie

Szkoła oferuje kształcenie w następujących obszarach:

Camberwell Collage Of Arts
3D Design Drawing Graphics design
Illustration Painting Photography
Sculpture
Central Saint Martins
Acting Architecture Ceramic Design
Culture/Criticism And Curation Directing Fashion
Fashion Communication:Fashion Communication And Promotion/Fashion Journalism/Fashion History And Theory Menswear Knitwear
Fashion Design With Marketing Womenswear Fashion Print
Fine Art Graphic Design Jewellery Design
Performance Design And Practice Product Design Textile Design
Chelsea Collage Of Arts
Fine Art Graphic Design Communication Interior & Spatial Design
Textile Design
London Collage of Fashion
3d Effects For Performance And Fashion Bespoke Tailoring Cordwainers Fashion Bags And Accessories: Product Design And Innovation
Cordwainers Footwear: Product Design And Innovation Costume For Performance Creative Direction For Fashion
Fashion Buying And Merchandising Fashion Contour Fashion Design And Development
Fashion Design Technology Menswear Fashion Design Technology Womenswear Fashion Illustration
Fashion Jewellery Fashion Journalism Fashion Marketing
Fashion Pattern Cutting Fashion Photography Fashion Public Relations And Communication
Fashion Sportswear Fashion Styling And Production Fashion Textiles: Embroidery
Fashion Textiles: Knit Fashion Textiles: Print Fashion Visual Merchandising
Hair And Make-Up For Fashion And Branding Hair/Make-Up And Prosthetics For Performance
London Collage of Communication
Advertising Animation Design For Art Direction
Design Management And Cultures Film And Television Film Practice
Games Design Graphic And Media Design Graphic Branding And Identity
Illustration And Visual Media Information And Interface Design Interaction Design Arts
Journalism Live Events And Television Magazine Journalism And Publishing
Media And Cultural Studies Media Communications Photography
Photojournalism And Documentary Photography Public Relations Sound Arts And Design
Sports Journalism Spatial Design
Wimbledon Collage Of Arts
Fine Art: Painting Fine Art: Print & Time-Based Media Fine Art: Sculpture
Theatre & Screen: Costume Design Theatre & Screen: Set Design For Screen Theatre & Screen: Technical Arts & Special Effects
Theatre & Screen: Theatre Design

Rekrutacja

Podstawą jest zdana matura. Rekrutację na zdecydowaną większość kierunków na studiach I stopnia prowadzi UCAS, który przyznaje kandydatom punkty, biorąc pod uwagę wcześniejsze dokonania. Uczelnie wyższe są jednak instytucjami autonomicznymi i każda z nich samodzielnie określa swą politykę i warunki przyjęć na studia. Są nawet takie, które nie korzystają z przelicznika UCAS i wymagają podania konkretnych ocen ze świadectwa szkoły średniej. W trakcie rekrutacji kandydaci mogą wybrać maksymalnie pięć kierunków, na które chcieliby się dostać. Uwaga, aplikacja online jest płatna! Informacje nt. uznawalności wykształcenia zdobytego za granicą znajdziesz na stronie brytyjskiego biura sieci ENIC/NARIC.
Egzaminy są rzadkością. O przyjęciu decydują zwykle oceny na świadectwie maturalnym i ewentualnie rozmowa kwalifikacyjna.

Na większości kierunków wymagane jest portfolio.Online Generator Little alchemist Gems

Dodatkowo
Wymagany jest:
– Personal statement
– transkrypcja ocen (oficjalnie przetłumaczona na angielski)
– kopia certyfikatu z języka angielskiego
– 2 listy polecające (napisane po angielsku)

Wymagania dotyczące języka angielskiego

IELTS minimum 6.5

Czesne

£ 9000 – koszty roczne

Pomoc finansowa

Zapraszamy do The Swan School w celu uzyskania pełnej informacji nt. pomocy finansowej.