NSAA – egzamin wstępny na studia brytyjskie

Jeśli Twoim celem jest kariera międzynarodowa z korzystnymi zarobkami, studia w Anglii są doskonałą drogą realizacji tego ambitnego planu. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że obecnie przeprowadzane są egzaminy wstępne na studia brytyjskie.


MAT – egzamin wstępny do UK

Wybór studiów to jedna z najważniejszych decyzji w życiu człowieka. To właśnie trafna selekcja preferowanego kierunku edukacji, poziom nauczania i prestiż uczelni decydują o późniejszej drodze kariery zawodowej. Ważne więc, żeby przed planowanymi egzaminami solidnie się do nich przygotować.


ENGAA – co to jest? Kursy, przygotowanie

Studia w Anglii na University of Cambridge to może być początek spektakularnej kariery i spełnienie najskrytszych marzeń każdego ambitnego, młodego człowieka. Niewątpliwie, istotna jest jednak w takiej sytuacji kwestia, jak przygotować się do egzaminów wstępnych, żeby przebiegły one pomyślnie.


TSA – co to jest i w czym naprawdę pomaga?

Kandydaci na studia w Anglii stoją przed trudnym wyzwaniem, które z pewnością wymaga sumiennego i adekwatnego przygotowania. Proces rekrutacji na brytyjskich uniwersytetach obejmuje bowiem nie tylko weryfikację językową uczniów, ale również ocenę ich krytycznego myślenia oraz pisemnych umiejętności sprawnego wypowiadania się.


Program IGSCE

Studia za granicą to doskonały pomysł dla wszystkich tych, którzy chcieliby w przyszłości podjąć pracę w innym kraju lub mieć możliwość kontynuowania nauki w dowolnym państwie na świecie. Ambitne cele wymagają jednak dyscypliny i zapoznania się z warunkami, które trzeba spełnić, żeby dostać się na wybraną przez siebie uczelnię, na przykład w Wielkiej Brytanii czy Czytaj dalej…


Matura brytyjska A-Level

Podjęcie studiów za granicą wymaga wcześniejszej pracy nad zdobyciem odpowiednich kwalifikacji, które usprawniają proces dostania się na wybraną uczelnię. Wbrew pozorom nie jest to aż tak trudne, jak mogłoby się wydawać, potrzebne jest jednak podjęcie decyzji o solidnym i uczciwym przygotowaniu.


LNAT Jak zdać na prawo w UK?

Jeśli marzysz o studiach prawniczych w Anglii lub kontynuacji nauki po szkole średniej zagranicą, egzamin LNAT z pewnością pomoże Ci w osiągnięciu tego celu. A co to jest LNAT? Otóż, to test, którego wyniki brane są pod uwagę podczas procesu rekrutacyjnego na wielu prestiżowych uniwersytetach.


BMAT i UCAT

BMAT i UCAT to egzaminy, które są wymagane przez prestiżowe uniwersytety w Wielkiej Brytanii, wobec kandydatów na studia medyczne. I tak, BMAT preferują między innymi uczelnie takie jak:


Wszystko o Maturze Międzynarodowej IB

Czy maturę IB można zdawać w innej szkole niż się do niej uczęszcza? Maturę IB można zdawać jedynie w szkole, w której realizowany jest program matury międzynarodowej.


Wszystko o aplikacji na studia do UK

Studia w Anglii to rewelacyjny pomysł na zdobycie gruntownego wykształcenia, które otwiera drogę kariery na rynku międzynarodowym. Istnieją jednak pewne kryteria, które trzeba spełnić, żeby sprostać warunkom rekrutacji. Wyzwanie, jakim jest studiowanie za granicą z pewnością jest tego warte, ponieważ to do odważnych świat należy!


Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas!
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez podmiot, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11, w celach marketingowych usług administratora, przez okres trwania zgody. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam (-em) się z treścią regulaminu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

  Studiuj na
  Oxford,
  Cambridge,
  Harvard,
  Stanford.
  • British Council
   Educational Agent