Kadra

 Patrycja Górska,
opieka metodyczna i jakość kształcenia
Dyplomowany Koordynator International Baccalaureate (IB DP)Posiada tytuł magistra filologii angielskiej. Studiowała na Uniwersytecie w Glasgow. Przez ostatnie 6 lat prowadzi przygotowania do matury oraz korepetycje dla studentów zagranicznych w Wielkiej Brytanii i Szkocji. Działa także w prestiżowych szkołach językowych na całym świecie. Jej bogate doświadczenie dydaktyczne oraz znajomość metodologii IB jest certyfikowane przez międzynarodowe instytucje edukacyjne i potwierdzone w oficjalnych certyfikatach International Beccalaureate. Jej wychowankowie studiują głównie w Wielkiej Brytanii.
5H0A2463a
Anna Motowicka,
College Counsellor
Opieka nad projektowaniem aplikacji na zagraniczne uniwersytety. Ukończyła Uniwersytet we Wrocławiu oraz UC San Diego. Związana z Edun Academy. Jej wychowankowie studiują głównie w USA.
5H0A1535a
Monika Śliwińska,
koordynator projektów pozalekcyjnych
Studiowała pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie studentka psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Związana z Fundacją Kierunek-Rozwój, gdzie pracuje jako trener, prowadząc warsztaty dla uczniów z zakresu profilaktyki uzależnień, radzenia sobie ze stresem oraz profilaktyki przemocy. Współpracuje z działem marketingu Uniwersytetu SWPS, wspierając działania promocyjne, a także aktywnie uczestniczy w projekcie Strefa Młodzieży SWPS, kierowanym do licealistów.
5H0A3807A
Janet Liao,
konsultant z zakresu Admission Essay
Ukończyła studia licencjackie (BA) na Cornell University oraz magisterskie z zakresu dziennikarstwa na Medill School of Journalism na Northwestern University. Współpracuje z kadrą The Swan School od lat. Referowane przez Janet eseje zyskały pozytywne oceny od admission officers takich uniwersytetów jak Stanford, University of Pennsylvania, Univeristy of Toronto i innych.
Magdalena Piórkowska,
rzecznik prasowy
Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz kierunku zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej. W The Swan School stoi na straży wizerunku liceum. Przedstawicieli mediów, dziennikarzy i wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.+48 606 911 851
magdalena.piorkowska@theswanschool.edu.pl
5H0A2299a (1)

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas!tak, wyrażam zgodę na przesyłanie ofert handlowych na zasadach określonych w regulaminie.

tak, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie.

Studiuj na
Oxford,
Cambridge,
Harvard,
Stanford.
  • British Council
    Educational Agent