Kadra

Patrycja Górska,
opieka metodyczna i jakość kształcenia
Dyplomowany Koordynator International Baccalaureate (IB DP)Posiada tytuł magistra filologii angielskiej. Studiowała na Uniwersytecie w Glasgow. Przez ostatnie 6 lat prowadzi przygotowania do matury oraz korepetycje dla studentów zagranicznych w Wielkiej Brytanii i Szkocji. Działa także w prestiżowych szkołach językowych na całym świecie. Jej bogate doświadczenie dydaktyczne oraz znajomość metodologii IB jest certyfikowane przez międzynarodowe instytucje edukacyjne i potwierdzone w oficjalnych certyfikatach International Beccalaureate. Jej wychowankowie studiują głównie w Wielkiej Brytanii.
5H0A2463a
Monika Śliwińska,
koordynator projektów pozalekcyjnych
Studiowała pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie studentka psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Związana z Fundacją Kierunek-Rozwój, gdzie pracuje jako trener, prowadząc warsztaty dla uczniów z zakresu profilaktyki uzależnień, radzenia sobie ze stresem oraz profilaktyki przemocy. Współpracuje z działem marketingu Uniwersytetu SWPS, wspierając działania promocyjne, a także aktywnie uczestniczy w projekcie Strefa Młodzieży SWPS, kierowanym do licealistów.
5H0A3807A
Janet Liao,
konsultant z zakresu Admission Essay
Ukończyła studia licencjackie (BA) na Cornell University oraz magisterskie z zakresu dziennikarstwa na Medill School of Journalism na Northwestern University. Współpracuje z kadrą The Swan School od lat. Referowane przez Janet eseje zyskały pozytywne oceny od admission officers takich uniwersytetów jak Stanford, University of Pennsylvania, Univeristy of Toronto i innych.
Magdalena Piórkowska,
rzecznik prasowy
Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz kierunku zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej. W The Swan School stoi na straży wizerunku liceum. Przedstawicieli mediów, dziennikarzy i wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.+48 606 911 851
magdalena.piorkowska@theswanschool.edu.pl
5H0A2299a (1)

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas!Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez podmiot, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych EDUN Korepetycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - The Swan School spółka komandytowa z siedzibą w Opolu (45-304), przy ul. Wiejskiej 163A/11, w celach marketingowych usług administratora, przez okres trwania zgody. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam (-em) się z treścią regulaminu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Studiuj na
Oxford,
Cambridge,
Harvard,
Stanford.
  • British Council
    Educational Agent