Fizyka

The Swan School prezentuje profesjonalne podejście do lekcji i korepetycji IB DP w przemyślany i sukcesywny sposób:

— plan lekcji i jego struktura dopasowane do indywidualnych potrzeb ucznia
— nauczanie zgodnie z rozkładem materiału IB DP
— bardzo zwięzły i przejrzysty przekaz ważnych koncepcji
— zwrócenie uwagi na kluczowe punkty często testowane w czasie końcowych egzaminów
— systematyczne nauczanie

Fizyki na poziomach HL i SL uczymy w trzech etapach:

korepetycje IB Warszawa - teoria

Teoria

• zrozumiesz kluczowe koncepcje, wymagane na egzaminie IB DP,
  • przyswoisz najważniejszą terminologię i schematy działania,
  • nauczysz się efektywnych strategii rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.
korepetycje IB Warszawa - praktyka

Praktyka

• zaczniesz podchodzić do problemów fizycznych praktycznie,
  • nauczysz się, jak wykorzystać kluczowe koncepcje fizyki do radzenia sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi zadaniami,
  • opanujesz do perfekcji zarządzanie czasem i umiejętności analizy danych.
korepetycje IB Warszawa - wyniki
Wysoki wynik
Bezkonkurencyjne przygotowanie jak i całościowe podejście do programu IB w The Swan School pozwalają osiągnąć najwyższe wyniki na egzaminie końcowym niż tradycyjne korepetycje IB. Extended Essay, a także wzrost efektywności uczenia w codziennych aktywnościach lekcyjnych. Wyniki te gwarantują przyjęcie na najbardziej prestiżowe uczelnie na świecie.

GWARANCJA EFEKTYWNOŚCI

Nasz sposób nauczania IB DP gwarantuje poprawę wyników w nauce już po 2 miesiącach, a następnie zdobycie wymarzonej „7” na egzaminach.

Patrycja Górska
Dyplomowany Koordynator International Baccalaureate (IB DP)

Patrycja Górska - korepetycje IB

Posiada tytuł magistra filologii angielskiej. Studiowała na Uniwersytecie w Glasgow. Przez ostatnie 6 lat prowadzi przygotowania do matury oraz korepetycje dla studentów zagranicznych w Wielkiej Brytanii i Szkocji. Działa także w prestiżowych szkołach językowych na całym świecie. Jej bogate doświadczenie dydaktyczne oraz znajomość metodologii IB DP jest certyfikowane przez międzynarodowe instytucje edukacyjne i potwierdzone w oficjalnych certyfikatach International Beccalaureate. Odpowiada za całokształt szkolenia wychowawców w The Swan School, a także koordynacji jakości zajęć w zgodności z normami IB DP.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Maturze Międzynarodowej IB? Napisz do nas!

tak, wyrażam zgodę na przesyłanie ofert handlowych na zasadach określonych w regulaminie.

tak, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie.