Historia

Czeka Cię matura międzynarodowa IB? Potrzebujesz skutecznej pomocy w przygotowaniach do egzaminu z historii? Skorzystaj z innowacyjnego programu korepetycji IB w The Swan School. Z nami Twoje szanse na wysoki wynik, a co za tym idzie – na dostanie się na wyższą uczelnię za granicą – wyraźnie wzrosną.

Kurs historii IB w The Swan School to:

• nowatorski, dopasowany do ucznia program nauczania,
  • plan zajęć dostosowany do harmonogramu szkolnego, zgodnego z wymogami IB,
  • szczególna koncentracja na najpopularniejszych w trakcie egzaminu zagadnieniach i typach zadań,
  • przejrzyste i zwięzłe wyjaśnienie nawet najbardziej skomplikowanych koncepcji,
  • przyjazna, inspirująca do przyswajania wiedzy atmosfera.

Historia na poziomach HL i SL: od teorii do praktyki

W The Swan School nie poprzestajemy na regułkach, definicjach i pamięciowym nauczaniu. Wiemy, że droga do egzaminacyjnego sukcesu biegnie od teorii do praktyki. Dlatego opracowaliśmy 3- etapowy program:

Przygotowanie do matury IB - korepetycje warszawa - teoria
Teoria:
– zaznajamiamy Cię z terminologią historyczną, zgodną z wymogami IB,
– poznajesz typy zadań egzaminacyjnych i strategie ich rozwiązywania,
Przygotowanie do matury IB - korepetycje warszawa - praktyka
Praktyka:
– zaczynasz z łatwością wyrażać swoje opinie – mówiąc i pisząc,
– pomagamy Ci przy przygotowaniu Internal Assesment,
– pracujesz na realnych zadaniach maturalnych z ubiegłych lat.
Przygotowanie do matury IB - korepetycje warszawa - wyniki

Wysoki wynik

Systematyczne korepetycje pod okiem doświadczonych dydaktyków w The Swan School sprawią, że szybko nadrabiasz zaległości, a Twoje wyniki w nauce poprawiają się.

GWARANCJA EFEKTYWNOŚCI

Jeśli chcesz na egzaminie dostać wymarzoną „7”, zgłoś się po wsparcie to The Swan School.

Zadzwoń lub napisz, by poznać szczegóły!

Patrycja Górska
Dyplomowany Koordynator International Baccalaureate (IB DP)

Patrycja Górska - korepetycje ib warszawa

Posiada tytuł magistra filologii angielskiej. Studiowała na Uniwersytecie w Glasgow. Przez ostatnie 6 lat prowadzi przygotowania do matury oraz korepetycje dla studentów zagranicznych w Wielkiej Brytanii i Szkocji. Działa także w prestiżowych szkołach językowych na całym świecie. Jej bogate doświadczenie dydaktyczne oraz znajomość metodologii IB DP jest certyfikowane przez międzynarodowe instytucje edukacyjne i potwierdzone w oficjalnych certyfikatach International Beccalaureate. Odpowiada za całokształt szkolenia wychowawców w The Swan School, a także koordynacji jakości zajęć w zgodności z normami IB DP.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Maturze Międzynarodowej IB? Napisz do nas!

tak, wyrażam zgodę na przesyłanie ofert handlowych na zasadach określonych w regulaminie.

tak, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie.