Biologia

Planujesz zdawać biologię w programie matury międzynarodowej IB? Zależy Ci na tym, by naprawdę zrozumieć zagadnienia potrzebne do zaliczenia kursu i połączyć teorię z praktyką?

The Swan School oferuje Ci kompleksowy program korepetycji. Innowacyjne podejście do nauczania, doświadczeni lektorzy z pasją i tempo nauki dopasowane do potrzeb kursantów sprawią, że w krótkim czasie zrozumiesz nawet najbardziej skomplikowane koncepcje.

Kurs biologii IB w The Swan School to:

 • nowatorski, dopasowany do indywidualnych potrzeb ucznia program nauczania,
 • zakres tematyczny dostosowany do wymogów matury międzynarodowej – uczysz się w rytmie dopasowanym do rozkładu materiału na kursie IB,
 • nowatorskie metody dydaktyczne – o nawet najbardziej skomplikowanych zagadnieniach mówimy prosto i przejrzyście,
 • koncentracja na najważniejszych zagadnieniach egzaminacyjnych – tak, byś był jak najlepiej przygotowany do końcowych testów,
 • rewelacyjna atmosfera – sprzyjająca przyswajaniu wiedzy.

Od teorii do praktyki – 3 etapy w drodze ku wysokiemu wynikowi na egzaminie

Prowadzimy kursy biologii IB na poziomie HL i SL. Bez względu na wybrany poziom, możesz liczyć, że kurs w The Swan School zwiększy Twoje szanse na uzyskanie „7” i dostanie się na wymarzoną uczelnię poza granicami kraju!

Biologii na poziomach HL i SL uczymy w trzech etapach:

Wiedza teoretyczna

 • Zrozumiesz kluczowe koncepcje w biologii.
 • Poznasz efektywne strategie egzaminacyjne, dzięki którym nie zaskoczy Cię żadne pytanie.
 • Nauczysz się, jak radzić sobie z każdym typem zadań egzaminacyjnych z „zamkniętymi oczami”.
Praktyka

 • Nauczymy Cię, jak przełożyć regułki teoretyczne na praktyczne działanie.
 • Dowiesz się, jak efektywnie zarządzać czasem w trakcie egzaminu.
 • Oswoisz się z Question Banks i Past Papers.
 • Utrwalisz zdobyte umiejętności dzięki rozsądnie dobranymi zadaniami domowymi, dostosowanymi przez korepetytora do Twoich potrzeb.
 • Otrzymasz wsparcie w Internal Assesment.
Wysoki wynik
Bezkonkurencyjne przygotowanie jak i całościowe podejście do programu IB w The Swan School pozwalają osiągnąć najwyższe wyniki na egzaminie końcowym. Extended Essay a także wzrost efektywności uczenia w codziennych aktywnościach lekcyjnych. Wyniki te gwarantują przyjęcie na najbardziej prestiżowe uczelnie na świecie.

GWARANCJA EFEKTYWNOŚCI

Nasz sposób nauczania IB DP gwarantuje poprawę wyników w nauce już po 2 miesiącach, a następnie zdobycie wymarzonej „7” na egzaminach.

Korepetycje z biologii IB w The Swan School to Twoja droga do międzynarodowej kariery edukacyjnej.

Dowiedz się więcej i zapisz się jeszcze dziś!

 

Patrycja Górska
Dyplomowany Koordynator International Baccalaureate (IB DP)

5H0A2463

Posiada tytuł magistra filologii angielskiej. Studiowała na Uniwersytecie w Glasgow. Przez ostatnie 6 lat prowadzi przygotowania do matury oraz korepetycje dla studentów zagranicznych w Wielkiej Brytanii i Szkocji. Działa także w prestiżowych szkołach językowych na całym świecie. Jej bogate doświadczenie dydaktyczne oraz znajomość metodologii IB DP jest certyfikowane przez międzynarodowe instytucje edukacyjne i potwierdzone w oficjalnych certyfikatach International Beccalaureate. Odpowiada za całokształt szkolenia wychowawców w The Swan School, a także koordynacji jakości zajęć w zgodności z normami IB DP.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Maturze Międzynarodowej IB? Napisz do nas!tak, wyrażam zgodę na przesyłanie ofert handlowych na zasadach określonych w regulaminie.

tak, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie.

Studiuj na
Oxford,
Cambridge,
Harvard,
Stanford.
 • British Council
  Educational Agent