Warsztaty rozwojowe

  • Warsztaty artystyczne, Teatr Powszechny (aktorskie, dramaturgiczne i scenograficzne)

– uczestnictwo w warsztatach aktorskich, scenograficznych, edukacyjnych (warsztaty aktorskie z Bartoszem Porczykiem – odpłatne; warsztaty teatralne (dla przyszłych reżyserów i aktorów) “TUMULT – Teatr w muzeum”, współorganizowane z Muzeum POLIN; warsztaty w scenografii konkretnych spektakli)
– możliwość współpracy z Pracownią Podejrzanych Praktyk Teatralnych – swoistym laboratorium dla przyszłych dramatopisarzy i dramaturgów

 

  • Akademia Psychologa

– asystowanie przy badaniach naukowych psychologom Uniwersytetu SWPS,
– tworzenie własnego mini projektu badawczego, dobór próby, zbieranie danych, wyciąganie wniosków, pisanie raportu pod okiem psychologa z Uniwersytetu SWPS.

 

  • Akademia Architekta

Chcemy zachęcić uczniów, żeby w ramach akademii architekta szkolili rysunek, perspektywę, poznali podstawy projektowania wnętrz, przestrzeni, a finalnie złożyli swoje własne portfolio pod okiem doświadczonych architektów. Młody architekt wnętrz (absolwent WSEiZ) z własną firmą R-Design, który podjął się poprowadzenia warsztatów i myśli nad ich programem.

 

  • Warsztaty promedyczne:

Cykl warsztatów, które uczniom zorientowanym promedycznie przybliżą podstawową wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii i medycyny. Podczas bezpośredniego kontaktu z praktykiem, uczniowie będą mogli poznać tajniki pracy w zawodzie ratownika medycznego.

 

  • Akademia prowadzenia start-upu

W ramach tego programu wprowadzimy uczniów nie tylko w teoretyczne zagadnienia związane z prowadzeniem własnej działalności, ale również stworzymy realne warunki do stworzenia własnego przedsięwzięcia (start – up’u). Pomożemy sfinansować projekt, podpowiemy, jak go wprowadzić w życie, zareklamować i przede wszystkim – dobrze sprzedać. Już na etapie liceum uczniowie będą więc mieli możliwość zostać przedsiębiorcami, a ich wschodzące biznesy mogą stać się na prawdę dobrze działającym przedsięwzięciem w przyszłości. Wierzymy w naszych uczniów, dlatego ich sukces ma dla nas znacznie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o działalnościach wzmacniających aplikację? Napisz do nas!tak, wyrażam zgodę na przesyłanie ofert handlowych na zasadach określonych w regulaminie.

tak, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie.

Studiuj na
Oxford,
Cambridge,
Harvard,
Stanford.
  • British Council
    Educational Agent