Projekty własne – kreatywność i przywództwo

W The Swan School wspieramy wszelkie inicjatywy uczniów w ramach ich projektów własnych od strony organizacyjnej i finansowej. Bardzo ważne jest, by uczniowie rozwijali w trakcie tych działań takie cechy, jak kreatywność i przywództwo.

Realizacja własnych pomysłów na wernisaż prac plastycznych, zaprojektowanie własnej gry planszowej, zorganizowanie debaty międzyszkolnej czy przeprowadzenie zbiórki dobroczynnej, to tylko przykłady w których mogą swoją energię i zapał spożytkować nasi uczniowie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o działalnościach wzmacniających aplikację? Napisz do nas!

tak, wyrażam zgodę na przesyłanie ofert handlowych na zasadach określonych w regulaminie.

tak, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie.